okładka płyty Anny Lewandowskiej z ćwiczeniami Karate cardio military

Anna Lewandowska wydaje drugą płytę z ćwiczeniami: Karate Cardio Military! Wiemy kiedy jest pierwsze spotkanie autorskie

okładka płyty Anny Lewandowskiej z ćwiczeniami Karate cardio military

3 grudnia trafi do sprzedaży nowa płyta z ćwiczeniami Anny LewandowskiejTrening Karate Cardio Military to druga płyta z autorskim programem Ani. Trwa on 50 minut i -  jak obiecuje autorka - czeka nas:

Specjalnie dla Ciebie kolejny autorski program Karate Cardio, tym razem w militarnej odsłonie, z wykorzystaniem sprzętu sportowego. Znajdziesz tu kompletny trening z wykorzystaniem hantli, który nie tylko spala i ujędrnia, ale sprawi, że Twoje ciało stanie się mocne i doskonale wymodelowane. Dodatkowo poprawisz kondycję i wytrzymałość.

Gdzie i od kiedy można kupować drugą płytę z ćwiczeniami Anny Lewandowskiej?

Płytę DVD z ćwiczeniami Anny Lewandowskiej można będzie kupić w Empikach już od 3 grudnia 2015. Oczywiście na płycie Lewandowskiej są też bonusy w postaci zestawów z wykorzystaniem piłki lekarskiej czy ćwiczeń w parach oraz przepisy na zdrowe posiłki! Na płycie znajduje się rozgrzewka, trening główny dla każdej partii ciała oraz rozciągające ćwiczenia końcowe dla relaksu. Po sukcesie pierwszej płyty Anny Lewandowskiej z ćwiczeniami "Trening Karate Cardio" nie było wątpliwości, że powstanie też i druga. Teraz trenerka zapowiada, że przygotowała ćwiczenia nie tylko dla pań, więc panowie do boju! :)

Ile kosztuje druga płyta z ćwiczeniami Anny Lewandowskiej?

Cena płyty z ćwiczeniami Anny Lewandowskiej? Jedyne 30 zł!
 
A już 22 listopada w niedziele w Złotych Tarasach w Empiku o godzinie 18 odbędzie się spotkanie autorskie z Anią Lewandowską! Wtedy też będzie już można kupić płytę i dostać autograf Ani oraz porozmawiać z nią na każdy temat :)
Anna Lewandowska nowa płyta z ćwiczeniami
 
 
Anna Lewandowska zapowiada na Facebooku swoją nową płytę z ćwiczeniami:
 

No dobra;) już wiem i powiem, a nawet napiszę󾍔 Kochani! Pełna emocji i z wielką radością oficjalnie informuję, że moja...

Posted by Anna Lewandowska on 16 listopada 2015
 
Okładka płyty z ćwiczeniami Anny Lewandowskiej Trening Karate Cardio Military
Okładka płyty Anny Lewandowskiej z ćwiczeniami Karate cardio military
Ania Lewandowska z mężem Robertem Lewandowskim:
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na zgrupowaniu przed meczem
East News
 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51