Hair by M - warkocz grzywka
Marek Korlak
Newsy

Fryzura krok po kroku: grzywka - warkocz

Zobaczcie, jakie to proste!
Monika Tumińska, twórczyni bloga Hair by M przygotowała dla was kolejny instruktaż. Tym razem nauczy was jak zrobić grzywkę - warkocz, która sprawdzi się podczas letnich stylizacji. Zaczynamy!

Zobaczcie więcej najmodniejszych fryzur

Fryzura krok po kroku: grzywka - warkocz
  • Zakręć włosy na grubą lokówkę,
  • Zrób przedziałek z boku, a następnie oddziel trzy pasma włosów tuż nad czołem,
  • Zapleć warkocz, ale jego pasma układaj pod spód, a nie na wierzch jak w tradycyjnym warkoczu,
  • Zaplatając go, do górnego pasma dobieraj mniejsze znad czoła i łącz je razem,
  • Warkocz schowaj pod rozpuszczonymi włosami i podepnij wsuwką i gotowe!

Zajrzyjcie do naszej galerii ze zdjęciami Moniki:

Fryzura krok po kroku
Hairbym.blogspot.com
Newsy
Fryzura krok po kroku: warkocz na boku
Zobacz jak łatwo go zrobić!

Monika Tumińska , twórczyni bloga Hair by M przygotowała dla was kolejny tutorial. Tym razem nauczy was jak zrobić charakterystyczny "warkocz wikingów". Zaczynamy! Fryzura krok po kroku: warkocz na boku Zrób przedziałek z boku głowy. Powinien mieć 2-3cm długości. Oddziel 3 cienkie pasma z tej strony, z której sczesałaś włosy. Od samego przedziałka zacznij zaplatać cienki warkocz dobierany. Zaplatając dalej ścisły warkocz, staraj się by wypadało z niego jak najmniej pojedynczych włosków. Za uchem zacznij zaplatać zwykły warkocz. Powinien mieć ok. 5cm długości. Zwiąż ten warkocz i schowaj pod włosami. Warkocz podepnij z tyłu wsuwkami, a jego koniec połącz z rozpuszczonymi włosami. Gotowe :) Zajrzyjcie do naszej galerii ze zdjęciami, które ułatwią Ci wykonanie tej fryzury:

Fryzura krok po kroku: elegancki warkocz
marekkorlak.com
Newsy
Fryzura krok po kroku: elegancki warkocz
Zobaczcie, jak go wykonać!

Monika Tumińska , twórczyni bloga Hair by M przygotowała dla was kolejny tutorial. Tym razem nauczy was jak zrobić elegancki warkocz, który sprawdzi się podczas tegorocznej Wielkanocy. Zaczynamy! Zobaczcie więcej najmodniejszych fryzur Fryzura krok po kroku: elegancki warkocz Lekko natapiruj pasmo włosów nad czołem, Mocno natapiruj włosy na czubku głowy, Ułóż pasmo z przodu w falę i obficie spryskaj lakierem, Na wysokości uszu oddziel trzy pasma włosów i zacznij zaplatać warkocz dobierany, Na wysokości karku zacznij zaplatać zwykły, luźny warkocz, a następnie zwiąż go na końcu cienką gumką.Całość potargaj, I gotowe :) Zobaczcie zdjęcia, które ułatwią wam zrobienie eleganckiego warkocza:

Warkocz dookoła głowy
© sutichak/Fotolia.com
Fleszstyle
Jak zapleść warkocz-koronę krok po kroku?
Warkocz wokół głowy to fryzura która pasuje do stylizacji w stylu romantycznym, vintage lub boho. Warkocz-korona choć wygląda na wyrafinowaną fryzurę, jest prosty do wykonania.

Warkocz wokół głowy to fryzura która pasuje do stylizacji w stylu romantycznym, vintage lub boho . Warkocz-korona choć wygląda na wyrafinowaną fryzurę, jest prosty do wykonania.   Warkocz-korona to fryzura dla włosów o długości co najmniej do ramion. Im włosy są dłuższe, tym lepiej będzie trzymała się fryzura. Krok pierwszy: rozdziel włosy na dwie części Rozczesz włosy i zrób przedziałek przechodzący dokładnie przez środek głowy. Rozdziel włosy z prawej i lewej strony. Włosy z jednej strony możesz spiąć klamrą. Krok drugi: Zacznij zaplatać pierwszy warkocz od dołu Chwyć włosy z jednej strony głowy i rozdziel je na trzy pasma. Zacznij zaplatać warkocz przy karku i prowadź go do góry. Pasma włosów przekładaj jedno pod drugim. Zwiąż warkocz cienką gumką . Krok trzeci: Zapleć drugi warkocz od góry Warkocz z drugiej połowy włosów zacznij zaplatać od góry, niech zaczyna się w miejscu, w którym skończył się pierwszy warkocz, w okolicach skroni. Zaplataj warkocz, prowadząc go tak, żeby okalał jedną stronę głowy. Zwiąż końcówkę warkocza gumką. Krok czwarty: Połącz oba warkocze w koronę Połącz oba warkocze. Pierwszy przeprowadź nad czołem, drugi od dołu. Przymocuj warkocze do głowy za pomocą wsuwek. Końcówki warkoczy schowaj pod włosy. Możesz utrwalić fryzurę przy pomocy lakieru do włosów . Gotowe! Warkocz wodospad to trudna do wykonania, ale piękna fryzura.  Zobacz, jak ją zrobić krok po kroku .  Planujesz zrobienie warkocza dookoła głowy?  Sprawdź, jak dopasować go do kształtu twarzy i stroju . Korona z warkocza jest elegancką fryzurą.  Możesz zrobić ją z warkocza tradycyjnego lub dobieranego .  Opaska z warkocza to świetna fryzura na lato.  Ładnie komponuje się z kwiatami we włosach . 

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner