Forbes, najbogatsi celebryci
EastNews
1/11
Forbes, najbogatsi celebryci
EastNews

Adele, Cristiano Ronaldo, Taylor Swift czy może chłopaki z One Direction? "Forbes" opublikował listę najbogatszych celebrytów na świecie. Kto jest na szczycie? Kto i ile zarobił w poprzednim roku? Zobaczcie w naszej galerii, żeby się przekonać! Zaczynamy nasze odliczanie od miejsca dziesiątego...

 

Przypomnijmy, że w poprzednim roku na szczycie znalazła się Taylor Swift? Czy w tym roku będzie podobnie? A może któryś z celebrytów ją wyprzedził?

 

Zobacz też: Ranking najbogatszych ludzi świata 2016

2/11
Rush Limbaugh
EastNews

Zaczynamy odliczanie. Miejsce dziesiąte należy do Rusha Limbaugha - 79 mln dol. Limbaugh to amerykański konserwatywny komentator polityczny, zwolennik Partii Republikańskiej. Prowadzi program radiowy The Rush Limbaugh Show. Limbaugh sprzeciwia się ochronie środowiska, za co był wielokrotnie krytykowany. Uważa również, że nie powinno się przywiązywać tak dużej wagi do praw zwierząt.

 

Kto zajął miejsce dziewiąte? Jest to...

3/11
Adele w czarnej sukience
ONS

Piękna Adele zajmuje dziewiąte miejsce - 80,5 mln dol. Adele zawojowała rynkiem muzycznym w 2011 roku swoim krążkiem "21", chociaż na scenie pojawiła się  już wcześniej. Prywatnie Adele jest związana z Simonem Koneckim. 19 października 2012 urodził się ich syn – Angelo James.

4/11
Lionel Messi - Argentyna
Facebook

Ósme miejsce należy do Lionela Messiego - 81,5 mln dol. Messiego wszyscy znamy, ale przypomnijmy - to argentyński piłkarz występujący na pozycji napastnika w hiszpańskim klubie FC Barcelona oraz w reprezentacji Argentyny, której jest kapitanem.

5/11
Howard Stern

Siódme miejsce to Howard Stern - 85 mln dol. Stern to amerykański satyryk, dziennikarz radiowy i telewizyjny.

6/11
Kevin Hart
EastNews

Szóste miejsce to Kevin Hart - 87,5 mln dol. To amerykański aktor filmowy i telewizyjny oraz komik. Ma zaledwie 163 centymetry wzrostu, ale świat go pokochał! Debiutował w klubie kabaretowym w Filadelfii. Otrzymał role m.in. w Strasznym filmie 4 (w którym powtórzył rolę C.J.'a), W wirze, 40-letnim prawiczku i Mów mi Dave.

7/11
Dr Phil McGraw
EastNews

Piąte miejsce to Dr Phil McGraw - 88 mln dol. - to jedna z największych osobowości telewizyjnych USA. Debiutował w 2002 roku i od tego roku Ameryka go pokochała!

8/11
Cristiano Ronaldo na wakacjach

Czwarte miejsce to Cristiano Ronaldo - 88 mln dol.! Każdy po Euro 2016 zna jego nazwisko. To portugalski piłkarz występujący na pozycji napastnika lub skrzydłowego w hiszpańskim klubie Real Madryt oraz w reprezentacji Portugalii, której jest kapitanem.

9/11
James Patterson
EastNews

Trzecie miejsce to James Patterson - 95 mln dol. Patterson to amerykański pisarz, autor thrillerów i powieści kryminalnych. Czytaliście "Ty umrzesz pierwszy" i "Druga szansa", "Listy pisane miłością", "Pamiętnik pisany miłością"? To jego tytuły!

10/11
One Direction na gali American Music Awards 2013

Drugie miejsce to One Direction - 110 mln dol.! Kto by pomyślał, że boysbandy wrócą do łask, a pięciu chłopaków z Wielkiej Brytanii i Irlandii zarobią tyle kasy!

11/11
Taylor Swift w sukience z odsłoniętymi ramionami

Na szczycie znalazła się... Taylor Swift. W minionym roku na jej koncie pojawiło się 80 mln dolarów. Ten rok okazał się dla niej jeszcze bardziej urodzajny, przynosząc 170 mln dol.!

 

Gratulujemy! Ciekawe, czy Swift pojawi się na pierwszym miejscu za rok?

Więcej na temat Taylor Swift Forbes