Ewa Farna i Andrzej Piaseczny w finale Bitwy na głosy 3. Kto wygra?
Newsy

Dzisiaj finał Bitwy na głosy. Kto wygra? Farna vs. Piaseczny

Ewa Farna czy Andrzej Piaseczny? Ty decydujesz!

Jak ten czas szybko leci! To już dziewięć tygodnia od emisji pierwszego odcinka 3. edycji "Bitwy na głosy". Po długich zmaganiach, z których odpadły takie gwiazdy jak: Beata Kozidrak czy Jula, do wielkiego finału dotrwali tylko Ewa Farna i Andrzej Piaseczny. To ktoś z nich okaże się szczęśliwym zwycięzcą i dostanie bon o wartości 100 tysięcy złotych do przekazania  na wybrany wcześniej cel charytatywny.

W tym roku zwycięzca oprócz prestiżowego wyróżnienia zostanie także bohaterem pofinałowego wydania "Bitwy na głosy", które już za tydzień. W specjalnym odcinku przedstawiona zostanie sylwetka laureata od początku kariery do momentu wygranej.

Już teraz można przewidzieć, że czeka nas finał pełen emocji. Nie tylko ze względu na obecność dwóch wielkich nazwisk, ale także na rozbieżność w gatunkach muzycznych i poparcie dwóch zupełnie różnych grup. To będzie bitwa na głosy pomiędzy pokoleniami.

Przypomnijmy, że w 2. edycji program wygrał Kamil Bednarek, pokonując w finale Ryszarda Rynkowskiego: Bednarek minimalnie pokonał Rynkowskiego

Komu kibicujecie dzisiejszego wieczoru? Zagłosujcie w naszym poniższym sondażu i wskażcie swojego zwycięzcę:

Aktualizacja: 3 edycję "Bitwy na głosy" wygrała drużyna z Kielc prowadzona przez Andrzeja Piasecznego (zobacz). Zobacz zdjęcia z wielkiego finału:

ONS
Newsy
Dzisiaj finał Bitwy na głosy. Kto wygra?
Starcie pokoleń: Bednarek czy Rynkowski? Zagłosuj

Jak ten czas szybko leci! To już dziewięć tygodnia od emisji pierwszego odcinka II edycji "Bitwy na głosy". Po długich zmaganiach, z których odpadły takie gwiazdy jak: Edyta Górniak czy Natalia Kukulska, do wielkiego finału dotrwali tylko Ryszard Rynkowski i Kamil Bednarek . To któryś z nich okaże się szczęśliwym zwycięzcą i dostanie bon o wartości 100 tysięcy złotych na wybrany wcześniej cel charytatywny.  Zespół Ryszarda wesprze Fundację Elbląg, natomiast drużyna Kamila Fundację Rozwój. W tym roku zwycięzca oprócz prestiżowego wyróżnienia zostanie także bohaterem pofinałowego wydania "Bitwy na głosy", która już za tydzień. W specjalnym odcinku przedstawiona zostanie sylwetka laureata II edycji od początku kariery do momentu wygranej. Już teraz można przewidzieć, że czeka nas finał pełen emocji. Nie tylko ze względu na obecność dwóch wielkich nazwisk, ale także na rozbieżność w gatunkach muzycznych i poparcie dwóch zupełnie różnych grup. To będzie bitwa na głosy pomiędzy pokoleniami. Komu kibicujecie dzisiejszego wieczoru? Zagłosujcie w naszym poniższym sondażu i wskażcie swojego zwycięzcę : '); //-->

Znamy trenerów Bitwy na głosy 3
TV-Show
Znamy pełną listę trenerów "Bitwy na głosy 3"!
Coraz większe nazwiska w show TVP. Tylko u nas dowiecie się kogo zobaczymy jesienią!

Już jesienią TVP szykuje 3. edycję "Bitwy na głosy". Po sukcesie dwóch poprzednich części, Telewizja Polska jest pewna, że również trzecia okaże się sporym sukcesem. W programie zobaczymy sporo znanych nazwisk. W poprzedniej edycji jako pierwsi podaliśmy pełen skład trenerów , który potwierdził się w 100 % z oficjalną informacją udostępnioną kilka tygodni później. Zobacz: Rynkowski, Kukulska, Bednarek trenerami Bitwy na głosy 2! Tym razem również znamy listę nazwisk gwiazd, które będą trenować swoje drużyny! AfterParty.pl dowiedziało się, że w 3 edycji show zobaczymy: - Kielce - Andrzej Piaseczny , - Warszawa - Robert Gawliński , - Lublin - Beata Kozidrak , - Olsztyn - Afromental - dwóch członków zespołu bez Łoza , - Oborniki - Liber , - Cieszyn - Ewa Farna , - Łomża - trwają rozmowy z Mariką i Julą . TVP jest aktualnie w trakcie negocjacji kontraktu z Piotrem Rubikiem (Warszawa), Dominiką Gawędą (Bielsko-Biała), i Reni Jusis (Mielno) . Trzeba przyznać, że zestaw gwiazd jest na prawdę imponujący. A może według Was kogoś brakuje?

ONS
Newsy
Kamil Bednarek WYGRAŁ Bitwę na głosy!
Dostał zaledwie 2% głosów więcej

To było do przewidzenia. Drugą edycję "Bitwy na głosy" wygrał Kamil Bednarek i jego drużyna z Brzegu . W finałowym starciu przegrał Ryszard Rynkowski, ale tylko formalnie, ponieważ gwiazdor dostał czek na 10 tysięcy złotych, które przekaże na wybrany cel charytatywny. Kamil Bednarek oprócz głównej nagrody, 100 tysięcy złotych, będzie także bohaterem specjalnego wydania show za tydzień, w którzym przybliżona zostanie jego sylwetka. Podczas finałowego odcinka programu wystąpili wszyscy uczestnicy show. Pojawiła się także Edyta Górniak, której dzisiejszy występ stał pod znakiem zapytania ze względu na niespodziewany wypadek syna Allana. Zobacz: Syn Górniak w szpitalu! Kamil Bednarek zdecydował, że wygrane 100 tysięcy złotych zostaną przeznaczone na rzecz niepełnosprawnych sportowców. Przypomnijmy, że I edycję "Bitwy na głosy" wygrał Piotr Kupicha.

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner