Wkręceni

Adamczyk pokonał Bruce'a Willisa! "Wkręceni" filmowym hitem minionego tygodnia

Wkręceni
„Wkręceni” udowodnili, że widzowie kochają polskie kino. Film w zeszłym tygodniu (11 marca) obejrzało 2,38 mln osób i był on czwartą na liście najbardziej oglądanych pozycji tygodnia w grupie komercyjnej. Kinowy hit z Piotrem Adamczykiem i Pawłem Domagałą śledziło więcej widzów niż film z Brucem Willisem.
 
Komedia „Wkręceni”, która była hitem w kinach (882 tys. widzów), w ubiegłym tygodniu zapewniła również telewizyjny sukces stacji TVN. Film, który po raz pierwszy był nadawany w telewizji niepłatnej, był najbardziej oglądaną pozycją w piątkowy wieczór 11 marca. Miał nawet większą widownię niż finałowy odcinek głośnego serialu BBC „Poldark: Wichry losu”, który nadało TVP1.
 
Film z Piotrem Adamczykiem, Pawłem Domagałą i Bartoszem Opanią był również najlepiej oglądanym filmem całego tygodnia. „Wkręconych” zobaczyło na antenie aż 2,38 mln widzów, w tym 1,41 mln w grupie komercyjnej 16-49. W tej grupie była to czwarta, najbardziej oglądana pozycja całego tygodnia, lepsze okazało się tylko „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe” i „Masterchef Junior”. Film Wkręceni zdobył większą widownie niż „Taniec z gwiazdami” i „Fakty”, a nawet pokonał kultowego „Kilera”, czy filmowy hit z Brucem Willisem „Szklana pułapka 5”. 
 
Wkręceni to komedia pomyłek w reżyserii Piotra Wereśniaka, w której zagrali m.in. Piotr Adamczyk, Paweł Domagała, Bartosz Opania, Kamila Baar, Dominika Kluźniak i Krzysztof Stelmaszyk. Oglądaliście?
 
W tym czasie kiedy Piotr Adamczyk Kręcił film "Wkręceni" zaczął się jego romans z Weroniką Rosati. Jadąc na plan filmu Adamczyk i Rosati ulegli wypadkowi, w którym Weronika uszkodziła nogę.
Weronika Rosati i Piotr Adamczyk wracają ze szpitala
 
Film "Wkręceni" opowiada o szalonym weekendzie trzech kolegów z młodości, którzy wyjechali, żeby poczuć się wolnym jak dawniej. Okazuje się, że trafiają na pewną wieś, gdzie biorą ich za bogatych Niemców, którzy mają stworzyć w małym miasteczku eldorado. Panowie nie wyprowadzają mieszkańców z błędu. Co skutkuje nieoczekiwanymi zwrotami akcji...
Wkręceni
Wkręceini film
Facebook

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36