Filip Chajzer w okularach
Newsy

Filip Chajzer: "Cholerny Dzień Dziecka! Długo myślałem, co zrobić, żeby nie oszaleć". I wymyślił piękną akcję!

Filip Chajzer: "Cholerny Dzień Dziecka! Długo myślałem, co zrobić, żeby nie oszaleć". I wymyślił piękną akcję!

Filip Chajzer zorganizował specjalną akcję z okazji Dnia Dziecka! Dziennikarz przyznał we wzruszającym poście, że to dla niego ciężki okres po tym, jak utracił syna. Z tej okazji Filip Chajzer postanowił zorganizować specjalną akcję, dzięki której jego fani będą mogli pomóc potrzebującym dzieciakom. Od jakiegoś czasu dziennikarz angażuje się mocno w akcje charytatywne i pomaga ludziom, do czego zachęca też innych i bardzo to promuje u siebie na Facebooku. Jego środowy post wzbudził wiele emocji, a ludzie czynnie wzięli udział w akcji, którą ogłosił:

A więc jest. Cholerny dzień dziecka. Bardzo długo myślałem co z nim zrobić, żeby nie oszaleć. I już wiem. Ogłaszam akcję. Do wygrania rejs po Narwi moim wspaniałym okrętem, w jedną stronę stoję za sterami, w drugą Pani kapitan ze zdjęcia. Ja zajmę się wtedy cateringiem. Stawiam na stół najlepszy alkohol jaki mam w barku i najlepszą kolację jaką umiem zrobić. Dokładam też talent wokalny w postaci rzeszowskich przyśpiewek i warszawskich szlagierów. Tu akurat mistrzem jest tata, na życzenie też jest w cenie:) W sumie na pokład mogę zabrać 6 osób, więc możecie się składać. Wygrywa ten kto w dzień dziecka wpłaci największą kwotę na hospicjum dziecięce PROMYCZEK. Tytuł przelewu: "Darowizna na hospicjum, płynę z Filipem" Powodzenia!!! Ps. Z ogłoszeniem poczekam aż dostanę raport z hospicjum od Księdza Pawła. Ten  człowiek, a właściwie anioł bardzo mi pomógł, kiedy tej pomocy potrzebowałem. Żebyś miał/miała przelać 15 zł to i tak zrobisz coś pięknego. Ściskam. http://hospicjumpromyczek.pl/

Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek
ul. Karczewska 48
05-400 Otwock
KRS 0000336442
NIP113-2777- 973
Regon 142009873
konto 34-1240-1037-1111-0010-2851-5903

Od czasu zorganizowania całego "konkursu" minęło niewiele czasu, a zainteresowanie tematem jest ogromne. Filip Chajzer nie spodziewał się tak pozytywnego odzewu. Z okazji ogromnej ilości wiadomości dziennikarz postanowił zorganizować drugi rejs:

To co piszecie w prywatnych wiadomościach jest tak wzruszające... A odzew tak gigantyczny... Popłyniemy dwa razy. Raz ze zwycięzcą i drugi raz z wylosowanym darczyńcą, żeby było chociaż trochę bardziej sprawiedliwe. Tylko dzień odstępu trzeba będzie zrobić bo woda lubi sponiewierać:) Ludzie, jesteście FANTASTYCZNI!!!

Co sądzicie o takiej akcji?

 

Zobacz: "Filip Chajzer prowadzącym Dzień Dobry TVN?!" Takie są wyniki sondy, w której wzięliście udział!

 

Filip Chajzer zorganizował wyjątkową akcję na Dzień Dziecka

Filip Chajzer w krawacie z Kubusiem Puchatkiem
East News
Dziennikarz zachęca do wzięcia udziału w akcji charytatywnej

Filip Chajzer w programie

Weronika Rosati w dzieciństwie
Newsy
Ciekawe czy rozpoznacie... Rosati, Sablewska, Rozenek i inne gwiazdy pokazały zdjęcia z dzieciństwa!
Ciekawe czy rozpoznacie... Rosati, Sablewska, Rozenek i inne gwiazdy pokazały zdjęcia z dzieciństwa!
Gwiazdy w szkole
Newsy
Tak wyglądali w pierwszym dniu szkoły... Rozpoznajesz te gwiazdy? ZDJĘCIA
Tak wyglądali w pierwszym dniu szkoły... Rozpoznajesz te gwiazdy? ZDJĘCIA
Filip Chajzer na swojej łódce
Newsy
Chajzer chwali się sukcesem swojej akcji z okazji Dnia Dziecka! Ile udało się zebrać pieniędzy? Kwota ciągle rośnie!
Chajzer chwali się sukcesem swojej akcji z okazji Dnia Dziecka! Ile udało się zebrać pieniędzy? Kwota ciągle rośnie!

Filip Chajzer chwali się wynikiem akcji zorganizowanej przez niego w Dzień Dziecka! 1 czerwca to był trudny dzień dla dziennikarza, który nie mógł go spędzić ze swoim synem. W związku z tym reporter postanowił pomóc dzieciom, które potrzebują pomocy bardziej niż inni. Ogłosił zatem na swoim profilu na Facebooku konkurs dla swoich fanów, którzy mogli wpłacać darowiznę na jedno z hospicjów. Nagrodą jest rejs z Filipem Chajzerem jego łódką. W czwartek dziennikarz pochwalił się naprawdę wspaniałym wynikiem. Okazało się, że wraz z pomocą internautów udało się zebrać 200 tysięcy złotych. To niesamowity wynik, którym Chajzer pochwalił się na portalu społecznościowym: JEST JUŻ 200.000!!! KASA CIĄGLE IDZIE. OD WAS DLA ODCHODZACYCH DZIECI. ZROBILIŚCIE CHOLERNIE, PRZECHOLERNIE DOBRĄ RZECZ. NFZ MA TE DZIECIAKI W... NOSIE, WY NIE. KSIĄDZ PAWEŁ, KTÓRY PROWADZI HOSPICJUM PROMYCZEK MA ŁZY W OCZACH. JA TEŻ. WIECZOREM DAM KOLEJNE INFORMACJE. W kolejce do przyjęcia czekała dziesiątka dzieci. Nie było na to pieniędzy. Teraz już są, ludzie, 2 0 0 . 0 0 0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Płyniemy dalej!!! Zachęcamy do wspierania dalej tej akcji!     AKTUALIZACJA:   Filip Chajzer pochwalił się kolejnym sukcesem!   421,191 PLN plus 800 ciągle nie rozlicznych wpłat DotPay... Idziemy na pół bańki!!!! Chcecie poznać księdza Pawła i dzieciaki z Promyczka? Zbieram siły, żeby zrobić o nich materiał... a potrzeba na to dużo siły. To się jednak wam należy. DZIĘKUJĘ za waszą dobr oć. 2,5 TYS kosztuje miesiąc opieki nad jednym dzieckiem, 8 TYS wyposażenie domu rodziców w sprzęt niezbędny do domowej opieki nad odchodzącym aniołem... Wy też jesteście aniołami. Brawo Filip!   Zobacz: Filip Chajzer prowadzącym Dzień Dobry TVN?!"...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner