"Bejbi blues" to nowy film Katarzyny Rosłaniec, autorki "Galerianek" miał wczoraj uroczystą premierę. Czwórka głównych bohaterów filmu to debiutanci Magdalena Berus (Natalia), Nikodem Rozbici (Kuba), Klaudia Bułka (Martyna) i Michał Trzeciakowski (Ernest), którym na ekranie towarzyszą m.in Katarzyna Figura. Aktorka na czerwonym dywanie pojawiła się w krótkiej złotej sukience i sztucznym futerku imitującym norki. Gwiazda jak zwykle wyglądała świetnie eksponując swoje bardzo zgrabne nogi.

Reklama

Obok Katarzyny Figury na premierze można było spotkać m.in. Olgę Frycz, której ojciec zagrał rolę w "Bejbi Blues". Aktorka wybrała modny, stonowany look ze słynną, flanelową koszulą. Na luz tym razem postawiła Ada Fijał. Gwiazda w czerni wyglądała naprawdę dobrze. Botki w szpic i połyskująca marynarka sprawiły, że ten casualowy strój zyskał wieczorowego smaczku.

Najgorzej na premierze filmu wyglądała niestety Renata Dancewicz. Odważne połączenie sukienki z motocyklówkami tym razem nie wyszło najlepiej. Musimy pamiętać, że buty o tej wysokości wyglądają najlepiej na bardzo szczupłych łydkach.

Reklama

Więcej zdjęć z premiery filmu znajdziecie w naszej galerii:

Reklama
Reklama
Reklama