Party Stories
Krzysztof Ibisz w czarnej marynarce
East News
Newsy

Festiwal w Sopocie bez udziału publiczności? Krzysztof Ibisz zdradza szczegóły! 

Władze Polsatu zorganizują specjalną i odmioną odsłonę festiwalu w Sopocie! Kiedy odbędzie się impreza i czy weźmie w niej udział publiczność? Krzysztof Ibisz w najnowszym wywiadzie opowiedział o szczegółach festiwalu.

Zaledwie kilka tygodni temu okazało się, że ze względu na pandemię koronawirusa stacja odwołała Polsat SuperHit Festiwal, który miał się odbyć w dniach 22-24 maja br. Teraz okazuje się jednak, że Polsat zaplanował wielką niespodziankę dla swoich widzów!

Byliśmy na próbie sztuki "Szalone nożyczki". Zobaczcie, jak Dominika Gwit uwodzi Krzysztofa Ibisza!

Krzysztof Ibisz poprowadzi "Polsat Festiwal Giganci w Sopocie"

Ostatnio Polsat poinformował, że w sobotę 23 maja o godzinie 20:00 zostanie wyemitowany  "Polsat Festiwal Giganci w Sopocie". Podczas imprezy będziemy mogli usłyszeć hity takich gwiazd jak Beata Kozidrak, czy Agnieszka Chylińska. Podczas imprezy zostanie rówież uczczona trzecia rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego - w związku z tym zostaną pokazane występy artysty sprzed lat.

Imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz, który w rozmowie z portalem plejada.pl opowiedział o szczegółach tej wyjątkowej produkcji.

Festiwal w tym roku nie będzie relacjonowany na żywo, jednak ja będę zapowiadał nagrania występów z Opery Leśnej. Oczywiście, mogliśmy po prostu zrobić montaż największych gwiazd, które wystąpiły w Sopocie, ale chcieliśmy, by miało to swój znak czasu mówi.

Jak mówił organizatorzy festiwalu chcą pokazać, że także tęsknią za widzami, ale Opera Leśna musi pozostać pusta.

Dlatego też zapowiadam nagrania ze sceny przy tych 5 tysiącach pustych krzesełek, bez dekoracji, na pustych legendarnych deskach Opery Leśnej po to, by zaznaczyć ten czas, to że jesteśmy, że czekamy i zapraszamy na nasz festiwal za rok- zdradził Ibisz. 

Władze Polsatu zaplanowały również specjalną odsłonę kabaretonu. Show "Sopocki Hit Kabaretowy - czego nam brakuje" zostanie wyemitowany w niedzielę 24 maja o godzinie 20. Widzowie będą mogli zobaczyć najlepsze skecze i gagi, które zostały zaprezentowane w poprzednich latach w Operze Leśnej.

Będziecie oglądać? My z pewnością!

Zobacz także: Krzysztof i Anna Ibiszowie wrócą do siebie?! Prezenter wyjawił, co ich łączy

Krzysztof Ibisz poprowadzi "Polsat Festiwal Giganci w Sopocie".

Krzysztof Ibisz w czarnym garniturze na planie Tańca z Gwiazdami
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulina Sykut-Jeżyna
Newsy
Czy Paulina Sykut-Jeżyna boi się koronawirusa? "Wszystko się nakręca"
Paulina Sykut-Jeżyna komentuje epidemię koronawirusa w Polsce

W Polsce z dnia na dzień przybywa chorych na koronawirusa . Z tego względu odwołane są wszelkie huczne imprezy oraz nagrania popularnych programów, w tym również "Tańca z gwiazdami" . Jak w tej trudnej rzeczywistości radzi sobie Paulina Sykut-Jeżyna ? Czy boi się zagrożenia, jakie niesie za sobą koronawirus? Zobaczcie, co powiedziała nam tuż po tym, jak okazało się, że "Taniec z gwiazdami" zostaje przełożony na jesień! Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Paulina Sykut o zawieszeniu show dowiedziała się ze słuchawki! "Reagowaliśmy na bieżąco"

Sopot Festiwal 2020
POLSAT
Newsy
Polsat pokaże festiwal w Sopocie z Agnieszką Chylińską i Beatą Kozidrak. Jest jedno "ale"!
Festiwal w Sopocie w Polsacie 23 maja i 24 maja - przypomnienie występów największych gwiazd - Agnieszka Chylińska, Beata Kozidrak.

W dniach 23 i 24 maja Polsat pokaże festiwal w Sopocie! Ale nie będą to występy na żywo. Będzie to koncert, podczas którego zostaną przypomniane największe polskie hity w wykonaniu kilku polskich gwiazd. Wydarzenie, z pustej Opery Leśnej, poprowadzi Krzysztof Ibisz. Poznajcie szczegóły! Chylińska, Kozidrak, T.Love - te koncerty zostaną przypomniane w Polsacie Pod koniec maja Polsat zawsze organizuje festiwal w Sopocie. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, został on odwołany (podobnie jak szereg innych wydarzeń tego typu). Polsat jednak zrobi niespodziankę dla swoich widzów i w najbliższy weekend (23,24 maja) przypomni występy polskich gwiazd - Agnieszki Chylińskiej (świętującej rok temu jubileusz pracy), Beaty Kozidrak oraz T.Love z gościnnym udziałem Kasi Kowalskiej. Ponadto - zostanie uczczony Zbigniew Wodecki w trzecią rocznicę śmierci. Usłyszymy hity „Rzuć to wszystko, co złe”, „Chałupy welcome to”, „Z Tobą chcę oglądać świat: (w duecie z Natalią Szroeder), „Zacznij od Bacha” i kultową już dla wielu pokoleń „Pszczółkę Maję”.  24 maja zobaczymy oczywiście występy polskich kabaretów. Zobaczymy najlepsze skecze kabaretów: Neonówka, Moralnego Niepokoju, Limo, formację Skeczów Męczących, Młodych Panów, Ani Mru Mru i Paranienormalni. Tym razem w roli gospodarza wystąpi niezastąpiony Piotr Bałtroczyk, który ze swojego domu na Warmii połączy się na z niektórymi z artystów, by porozmawiać o tym jak radzą sobie z obecną sytuacją i czego im brakuje. Będziecie oglądać? Usłyszmy przeboje T.Love:  „IV Liceum Ogólnokształcące”, „To wychowanie” (z gościnnym udziałem Kasi Kowalskiej), „Chłopaki nie płaczą” i „Warszawa”. Zostaną...

Michał Szpak i Krzysztof Ibisz podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019
East News
Newsy
Polsat przerwie SuperHit Festiwal w Sopocie! Dlaczego?!

24 maja rozpoczął się Polsat SuperHit Festiwal! Do Sopotu zjechały największe polskie gwiazdy. Na scenie w Operze Leśnej zaprezentują się takie osobistości, jak choćby Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Margaret czy też Agnieszka Chylińska. Transmisję z każdego dnia tego wydarzenia pokazuje Polsat. Okazuje się jednak, że w niedzielę zostanie ona przerwana. Dlaczego?  Dlaczego Polsat przerywa transmisję z SuperHit Festiwal w Sopocie? W niedzielę 26 maja na scenie w Operze Leśnej widzowie będą mogli zobaczyć najlepsze skecze w wykonaniu znanych polskich kabareciarzy. Podczas Polsat SuperHit Festiwal wystąpią między innymi Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Ani Mru-Mru, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Pan Li, Kabaret Młodych Panów, Letni Chamski Podryw. Gospodarzami wieczoru będą: Adrianna Borek z Kabaretu Nowaki, Marcin Wójcik i Piotr Bałtroczyk. Niestety okazuje się, że w pewnym momencie transmisja zostanie przerwana... Zobacz także:  Julia Wieniawa zachwyci kreacją w Sopocie! Mamy zdjęcia Polsat zdecydował, że o 21 na głównej antenie zostanie wyemitowany kilkuminutowy fragment programu "Polska wybiera. Eurowybory 2019", który poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Zostaną w nim zaprezentowane sondażowe wyniki głosowania do europarlamentu. Widzowie usłyszą także komentarze polityków oraz ekspertów. Dziennikarze połączą się również ze sztabami wyborczymi. Później antena znów będzie należała do kabareciarzy występujących w Sopocie. Czy to słuszna decyzja? Polsat SuperHit Festiwal rozpoczął się 24 maja  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner