Ilona Felicjańska

Felicjańska odpiera zarzuty: Nadal mieszkam z chłopcami

Ilona Felicjańska

Problemy w związku Ilony Felicjańskiej zakończyły się rozwodem. Sąd zdecydował, za zgodą byłej modelki, że opiekę prawną nad synami przyzna ojcu. Okazuje się, że faktycznie to jednak Ilona zajmuje się dziećmi na co dzień i to z nią mieszkają synowie.

Na swoim Facebooku Felicjańska odwołała się do artykułu, który opublikował jeden z tabloidów. Publikacja sugerowała, że na terapię alkoholową Ilona chodzi z dziećmi.

- Nie chodzę z moimi synami na terapie. Moje picie nie było ani tak długie, ani destrukcyjne, aby chłopcy tego potrzebowali, zwłaszcza w tak młodym wieku... Ja jestem w terapii, bo wiem i zdaje sobie sprawę z powagi mojego uzależnienia. Dodatkowo, nieprawda jest że to sąd przyznał opiekę ojcu, to była moja świadoma decyzja i zgoda na to, aby sprawa zakończyła się rozwodem przy pierwszej rozprawie. Ja nadal mieszkam z chłopcami.

Czy na ten temat Ilona opowiedziała również na łamach magazynu "Viva!"? Od jutra w sprzedaży numer, na którego okładce Felicjańska pozuje właśnie z synami u boku:

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17