Ewelina Lisowska wypoczywa na Florydzie
ONS
Newsy

Kosmiczne wakacje Eweliny Lisowskiej "Na księżyc"! Nowe ZDJĘCIA

Kosmiczne wakacje Eweliny Lisowskiej "Na księżyc"! Nowe ZDJĘCIA

Ewelina Lisowska szaleje na Florydzie. Piosenkarka po wielu miesiącach ciężkiej pracy zafundowała sobie wymarzony urlop. Gwiazda kilka dni temu wyleciała do USA a całą podróż relacjonuje na Instagramie. Z najnowszych zdjęć wynika, że Ewelina odwiedziła słynne centrum kosmiczne im. Johna F. Kennedy’ego.
 

Zobaczcie jak wypoczywa Ewelina Lisowska - gwiazda z pewnością nie wygląda jakby właśnie rozstała się z ukochanym. Może więc plotki o zakończeniu jej związku z Bartoszem Śniadeckim nie są prawdziwe?

Zobacz: Ewelina Lisowska zerwała ze swoim chłopakiem?! Co się stało?

 

Zresztą sami zobaczcie!

 

 

Na księżyc !

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

 

 

#nasa

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

 

 

#nasa #florida

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

 

Jest też filmik!

 

#daytonabeach #florida

A video posted by Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) on

Ewelina Lisowska poleciała na wakacje
Newsy
Ewelina Lisowska poleciała na zasłużone wakacje. Wiemy gdzie i... kogo zabrała!
Ewelina Lisowska poleciała na zasłużone wakacje. Wiemy gdzie i... kogo zabrała!

Ewelina Lisowska poleciała na zasłużone wakacje na Florydę! Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z lotniska. W daleką podróż zabrała ze sobą swojego ukochanego psa - Lucy, któremu spakowała do walizki ulubione zabawki. Ewelina Lisowska leci na wakacje! 2015 rok był bardzo pracowity dla Eweliny. Przede wszystkim - wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", który wygrała. Intensywnie koncertowała, wzięła udział prawie we wszystkich możliwych festiwalach. Zasłużyła więc na wakacje jak mało kto! Cel podróży to Floryda. Wokalistka na pewno nabierze tam sił przed nowymi wyzwaniami.    Zobacz:  Zgadniecie, ile zarobiła w tym roku Ewelina Lisowska? Podpowiemy tylko: dużo...   Ewelina Lisowska na wakacjach     #vacation🔜 #daytona #florida 🇺🇸 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) 10 Sty, 2016 o 9:47 PST   Ewelina Lisowska zabrała ze sobą pa     Lucy się też spakowała 😂😍❤️ #Lucy #maltese #puppy Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) 7 Sty, 2016 o 4:48 PST   Ewelina Lisowska - rok 2015 należał do niej!

Ewelina Lisowska
Instagram/Ewelina Lisowska
Newsy
Szczęśliwa Ewelina Lisowska tańczy i śpiewa na plaży na Florydzie! Zobaczcie ZDJĘCIA
Szczęśliwa Ewelina Lisowska tańczy i śpiewa na plaży na Florydzie! Zobaczcie ZDJĘCIA

Ewelina Lisowska pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z Florydy. Jak już pisaliśmy, wybrała się tam na zasłużony urlop. Jak się bawi? Ze zdjęć i krótkiego filmiku wynika, że świetnie! Choć jest mały minusik. Wydawałoby się, że na Florydzie powinno być ciepło, tymczasem… Tak właśnie to wygląda. Za ciepło nie jest, ale fajnie - mówi Ewelina w krótkim filmiku na Instagramie. Najważniejsze, że jest szczęśliwa...     #daytonabeach #florida A video posted by Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) on Jan 12, 2016 at 10:52am PST   Jak widać, na Daytona Beach czuje się świetnie. Na kolejnych zdjęciach widzimy m.in. jak tańczy na tle fal…     #vacation #daytonabeach #florida #ocean A photo posted by Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) on Jan 12, 2016 at 6:37am PST     #daytonabeach #florida A photo posted by Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) on Jan 12, 2016 at 10:48am PST     #daytonabeach #florida #ocean A photo posted by Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) on Jan 12, 2016 at 10:53am PST   Ale naprawdę należy się jej taki wypoczynek. Rok 2015 był dla niej bardzo pracowity. Wygrała w "Tańcu z Gwiazdami". Dużo też koncertowała, wzięła udział prawie we wszystkich możliwych festiwalach.    Zobacz Ewelina Lisowska poleciała na wakacje. Na swoim Instagramie pokazała kogo zabrała!

Ewelina Lisowska
Instagram
Newsy
Ewelina Lisowska pokazała filmik z delfinarium. Fani ostro: "Przykre. Miejsce zwierząt jest na wolności"
Ewelina Lisowska pokazała filmik z delfinarium. Fani ostro: "Przykre. Miejsce zwierząt jest na wolności"

Ewelina Lisowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem i filmem z wizyty w delfinarium. Ja k już informowaliśmy, gwiazda przebywa obecnie na zasłużonym urlopie na Florydzie. Artystka cieszy się tamtejszymi plenerami, pogodą i atrakcjami turystycznymi. Jej odwiedziny w delfinarium wzbudziły duże emocje! Dlaczego? Fani Eweliny Lisowskiej oburzeni jej wizytą w delfinarium Artystka na bieżąco relacjonuje swój pobyt na wakacjach za oceanem. Niemal codziennie na jej Instagramie pojawiają się nowe zdjęcia z kolejnych odwiedzanych przez Ewelinę miejsc. Na jej profilu właśnie pojawił się filmik z delfinarium. Widać na nim pokaz z orką w roli głównej. I choć pod filmem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, to nie zabrakło również głosów krytyki. Niektórzy są wręcz oburzeni, że Ewelina wybrała się na pokaz tresury zwierząt: Przykre... jak można płacić za oglądanie zwierząt w niewoli ... ;(   Każde zwierzęta zasługują na szacunek nie można zwierząt karać w jakiś okropny sposób tylko dlatego ze są inne i inaczej się zachowują każde zwierze ma dusze i czuje jak każdy ból i smutek tylko o wiele gorszy. :(   Po co ludzie chodzą w takie miejsca ? Bezmyślnie robicie, fakt fajnie się takie coś ogląda, ale popatrzmy wstecz, ile bólu i cierpienia musiały przejść te zwierzęta... zwierząt miejsce jest NA WOLNOŚCI, NIE W NIEWOLI! Ewelina w żaden sposób nie odniosła się do komentarzy oburzonych fanów. A wy co myślicie na ten temat?   Zobacz też: Ewelina Lisowska zerwała ze swoim chłopakiem?! Co się stało?     Film zamieszczony przez użytkownika Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) 16 Sty, 2016 o 2:17 PST     Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial) 16 Sty, 2016 o 2:19 PST...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner