Ewelina Lisowska wyda płytę

Ewelina z X-Factor już robi karierę

Ewelina Lisowska wyda płytę

Ewelina Lisowska odpadła z "X-Factor" tuż przed wielkim finałem, ale dla niej nie oznaczało to jednak zakończenia przygody z show-biznesem. Młoda piosenkarka już 17 lipca wyda swoją pierwszą mini-płytę. Na album EP złoży się pięć zróżnicowanych stylistycznie utworów, które poprzedzą wydanie dużej płyty jesienią.

- Uparcie dążę do wyznaczonych sobie celów i wierzę w marzenia, które niejednokrotnie się już spełniły. Teraz pełna energii i gotowa do pracy zabieram się za realizowanie autorskiego materiału, którego efekty będzie można usłyszeć już niebawem!

W talent Eweliny uwierzyła wytwórnia HQT Music Group dystrybuowana przez Universal Music Polska. I słusznie, bo tylko dotychczas występy Eweliny z "X-Factor" obejrzało już prawie 3 miliony razy, a na Facebooku ma ma prawie 20 tysięcy fanów.

Myślicie, że Lisowska przerwie złą passę uczestników obu edycji "X-Factor" i jako pierwsza odniesie znaczący sukces na rynku? Na pewno w przeciwieństwie do swoich poprzedników wygrywa tym, że zamiast bywać na salonach, wkroczy na nie z czymś więcej niż znanym nazwiskiem.

Tak Ewelina Lisowska prezentowała się w programie "X-Factor":

Więcej na temat Ewelina Lisowska X-Factor
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06