Instagram

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" zdradziła swój mały sekret. Już wiemy dlaczego tak dobrze dogaduje się z Sylwią Bombą

Instagram

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" zdradziła, o jakiej pracy marzyła w dzieciństwie! Okazało się, że bycie wizażystką wcale nie było na pierwszym miejscu. To wyznanie gwiazdy sprawiło, że chyba już wiemy, dlaczego z Sylwią Bombą rozumie się bez słów! Sprawdźcie! 

Zobacz także: Jak poznali się Agnieszka i Artur Kotońscy z "Gogglebox"? Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia?

Ewa Mrozowska chciała być fotografem

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" to mistrzyni makijażu! Praca wizażystki jest jej ogromną pasją, a efektamim często chwali się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niestety, w tej chwili nikt nie może skorzystać z tego typu usług z powodu obostrzeń, które wprowadził polski rząd w związku z epidemią koronawirusa. Ewa maluje więc samą siebie. A jej makijaże to prawdziwe arcydzieła!

Jak się jednak okazało w dzieciństwie to wcale nie praca wizażystki była dla niej na pierwszym miejscu! Ewa zdradziła, że jej marzeniem była praca w zupełnie innych zawodach, jednak też związanych z branżą artystyczną. 

Jak byłam w podstawówce chciałam być fotografem albo projektantką, zostałam wizażystką, ale najważniejsze to robić coś artystycznego 🥰 Mówicie że lepiej bez przesadnego makijażu 😅 Ja po prostu muszę się zmieniać i kombinować! zwariowałabym z nudów z tą samą twarzą od tylu lat 😂😘 - napisała Ewa na swoim Instagramie. 

Jak wiadomo Ewa stworzyła razem z Sylwią Bombą kultowy duet w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Dziewczyny rozumieją się bez słów być może dlatego, że obydwie są artystycznymi duszami, a co więcej mogłyby nawet pracować w jednym zawodzie, bowiem Sylwia na co dzień zajmuje się fotografią. Na szczęście Ewa kocha to co robi i jest bardzo szczęśliwa! 

A jak było u Was? Podjęliście pracę w zawodzie, o którym marzyliście w dzieciństwie, czy jednak zdecydowaliście się na coś zupełnie innego? 

 

Ewa Mrozowska podczas narodowej kwarantanny maluje samą siebie. Gwiazda ostatnio przyznała, że bardzo tęskni za wykonywaniem makijaży na swoich modelkach. 

 

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48