Ewa Mrozowska z synem

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" spędza czas w domu w wyjątkowym towarzystwie! Będziecie jej zazdrościć

Ewa Mrozowska z synem

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała na swoim profilu na Instagramie jak spędza czas w domu. Okazało się, że podczas "narodowej kwarantanny" ma przy sobie wyjątkowe towarzystwo. Zobaczcie sami!

Po wybuchu pandemii koronawirusa rząd wprowadził stan zagrożenia epidemicznego. W związku z tym zamknięte zostały placówki oświatowe i kulturalne, siłownie, baseny, bary, restauracje i galerie handlowe. Jak wiadomo zalecane jest również nie wychodzenie z domu przez okres 14 dni.

Warto zatem wykorzystać ten czas, tak jak robi to Ewa z "Gogglebox. Przed telewizorem". 

Zobacz także: Synek Ewy Mrozowskiej z "Gogglebox" nosi biżuterię. Urocze zdjęcie gwiazdy! 

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała jak spędza czas w domu 

Jak wiadomo Ewa przed kilkoma miesiącami została mamą. Od tamtej pory jej całym światem jest Leonek, który rozkochał w sobie także internautów. "Gwiazda Gogglebox..." często zamieszcza zdjęcia ze swoją pociechą, które spotykają się z ogromnym zainteresowaniem fanów.

Nie inaczej było i tym razem! 

Z moim najukochańszym misiem ♥️🐻 Leonek jest pogodnym ,gadatliwym dżentelmenem ! Gaworzy i zabawia każdego kto znajdzie się chętny do rozmowy 😹❤️ Będzie z niego gaduła ,tylko po kim on taki rozmowny 😅😂🤪 miłego dnia Misie 😘 - napisała Ewa pod zdjęciem.

Oczywiście w komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów od wielbicieli Ewy i jej synka! Wiele osób zwróciło uwagę na stylową fryzurę Leonka. 

- Cudowny, słodki mały książę😍zdrówka dla smyka

- Stylowy fryz, mały przystojniaku 😁🌼🌼 !!!

- Ale irokez Leonka kozak😂❤️😍

- Jakie ma śliczne gęste włoski, pewnie po mamie :)

- Włoski też po mamie ! Dużo zdrówka dla Was ❤️💖 super Wyglądacie 💋💋💋 - piszą fani gwiazdy. 

My również nie możemy oderwać wzroku od tego zdjęcia i uroczej fryzury Leonka! Widać, że Ewa w pełni poświęca się macierzyństwu i każdą chwilę spędza ze swoim ślicznym synkiem. Warto brać przykład z bohaterki "Gogglebox..." i w tym jakże trudnym okresie, pomyślmy o naszych dzieciach i spędźmy z nimi jak najwięcej czasu! 

Ewa Mrozowska to niewątpliwie jedna z najbardziej lubianych uczestniczek tego programu. Widzowie uwielbiają śledzić losy bohaterki show również za pośrednictwem mediów społecznościowych

Ewa Mrozowska jest jedną z najbardziej lubianych bohaterek "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazda kultowego programu zgromadziła ponad 435 tys. obserwatorów na Instagramie! 

Ewa Mrozowska pokazała wózek dla syna

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48