Instagram
Newsy

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" nawet maseczki na twarz wybiera... sexy! Zobaczcie sami

Ewa Mrozowska

Ewa Mrozowska już nie raz udowodniła, że ma naprawdę fantastyczny styl! Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" nawet obowiązkową od dziś maseczkę ochronną wybrała taką, by zdecydowanie wyróżniała się od innych. Okazuje się, że i maseczka może być ciekawym i sexy dodatkiem do stylizacji.

Ewa pochwaliła się nią na swoim Instagramie i musimy przyznać, że to naprawdę odważny wybór. Skusilibyście się na taką? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Trudne dni rodziny Izabeli Zeiske z "Gogglebox". Napisała o przyczynie śmierci teściowej

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska wystąpią w "Gogglebox" ze swoimi dziećmi?! Wiemy!

Ewa Mrozowska pochwaliła się sexy maseczką ochronną!

Epidemia koronawirusa, która dotarła także do Polski spowodowała, że rząd wprowadził szereg obostrzeń i restrykcji, do których każdy z nas musi się dostosować. Od czwartku 16 kwietnia każda osoba poruszająca się w przestrzeni publicznej musi mieć zasłonięte usta oraz nos. W tym celu najlepiej mieć maseczkę ochronną, może to być również szalik czy apaszka. 

Chociaż w noszeniu maseczek najważniejsze jest to, aby zmniejszyć ryzyko zachorowań, to jak się okazuje mogą one być też świetnym dodatkiem do codziennej stylizacji! Coraz więcej firm zajmuje się szyciem maseczek, które wyglądają jak element stroju. Z takiej opcji skorzystała także Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem". 

Ewa na swoim InstaStory pochwaliła się swoją maseczką, która zdecydowanie nie wygląda jak te, które możemy dostać w automatach czy sklepach. Gwiazda zdecydowała się na sexy wzór. Wykonana jest z czarnego materiału, a do tego ozdobiona została... logiem Playboy'a. A Ewa wygląda w niej fantastycznie! 

A Wam jak się podoba? Skusilibyście się na taką sexy maskę, czy jednak wolicie standardowe? 

Instagram

Od czwartku 16. kwietnia każdy z nas w przestrzeni publicznej musi mieć zakryte usta i nos. Domową maseczkę ochronną można wykonać np.: z bokserek, tak jak to zrobili już jakiś czas temu Sylwia i Mikołaj z "Love Island"!

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska w maseczkach ochronnych z bokserek
Instagram

Zobacz także
Jaka kara za brak maseczki ochronnej przeciw koronawirusowi?

Ogromne mandaty za brak maseczki! Kiedy i gdzie musisz zakładać maseczkę ochronną? Nowe przepisy

Koronawirus w Polsce. Żabka zapowiada zmiany i apeluje do klientów

Żabka sprzedaje najtańsze maseczki jednorazowe. Ile kosztują i czy obowiązuje limit przy zakupie?

 

Jaka kara za brak maseczki ochronnej przeciw koronawirusowi?
Newsy
Ogromne mandaty za brak maseczki! Kiedy i gdzie musisz zakładać maseczkę ochronną? Nowe przepisy
Jakie kary grożą za brak maseczki ochronnej?

Już od 16 kwietnia w całej Polsce obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Minister zdrowia, Łukasz Szumowski poinformował o tym podczas konferencji tydzień temu, a to oznacza, że każdy miał czas, aby we własnym zakresie kupić lub uszyć maseczkę . Twarz zakryć można też chustą lub szalikiem. Przepisy te dotyczą wszystkich przebywających poza domem powyżej 2. roku życia. A co grozi za brak zakrytej twarzy? Jak wysoki mandat można otrzymać? Jakie kary grożą za brak osłony na usta i nos w przestrzeni publicznej? Podczas pierwszego dnia obowiązywania przepisów możemy liczyć na upomnienia, każdy musi przyzwyczaić się do nowej sytuacji, ale już w kolejnych może nam grozić nawet 30 tys. zł kary. Oczywiście tak wysoka grzywna nie będzie nakładana zawsze, ale policja będzie pilnowała noszenia maseczek w przestrzeni publicznej i każdy kto nie będzie spełniał tego warunku narazi się  na mandat. Obowiązkowe zasłanianie twarzy ma na celu minimalizowanie ryzyka zakażeń koronawirusem . Twarz i nos nie musi być zasłonięta maseczką ochronną, ale wystarczy szalik, apaszka lub chusta. Już wiadomo, że dzieci poniżej 2. roku życia są wyłączone z tego nakazu, ze względu na ich bezpieczeństwo. Gdzie trzeba zasłaniać twarz? Według rozporządzenia obowiązkowo trzeba zasłonić twarz w miejscach publicznych czyli parkach, lasach, transporcie publicznym, sklepach, stacjach benzynowych, na bazarach, na poczcie, podczas wyjścia z psem. Wyjątkiem jest dom oraz własny samochód, o ile przebywamy w nim z osobami, z którymi mieszkamy na co dzień ( Czy w samochodzie musisz nosić maseczkę ochronną? Co grozi za jej brak? Ta odpowiedź cię zaskoczy ).   Nakaz zasłaniania twarzy i nosa obowiązuje w Polsce od 16 kwietnia.   

East News
Newsy
Rząd wprowadza obowiązek zakrywania nosa i ust! Sprawdź od kiedy i gdzie możesz kupić maseczki
Noszenie maseczek jest obowiązkowe! W jakich marketach można je kupić?

W związku z szybko narastającą liczbą osób zakażonych koronawirusem w Polsce rząd wprowadza kolejne zmiany i obostrzenia przed świętami wielkanocnymi. Jednym z nich jest nakaz zakrywania nosa i ust dla wszystkich przebywających w przestrzeni publicznej. Do tej pory w Polsce nie było takiego obowiązku, mimo że w wielu krajach był on wprowadzany już na dużo wcześniejszym etapie walki z koronawirusem. Jak poinformował minister zdrowia, obowiązek ten  wejdzie w życie dopiero po świętach - od czwartku 16 kwietnia . Do tego czasu każdy powinien zdążyć kupić maseczki ochronne lub je samodzielnie uszyć . W ostateczności usta i nos można zakrywać hustą. Noszenie maseczek w Polsce jest obowiązkowe! Do tej pory zdania specjalistów na temat obowiązku noszenia maseczek ochronnych były mocno podzielone. Sam Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski, podkreślał, że najważniejsze jest przede wszystkim mycie i dezynfekowanie rąk, a noszenie maseczek przez osoby zdrowe nie jest koniecznością. Teraz najwyraźniej pojawił się zwrot w tej sprawie i rząd wprowadził obowiązek zakrywania ust i nosa (noszenia maseczek ochronnych) dla wszystkich. Od przyszłego czwartku, 16 kwietnia będzie obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej.  W jakich marketach można kupić maseczki ochronne i ile kosztują? Maseczki ochronne są już dostępne na rynku. Za maseczkę jednorazową zapłacimy w aptekach między 6,50 a 25 zł. Dostępne są też maseczki wielorazowe, które powinny być wyprane po każdym użyciu i ich koszt zaczyna się od 8 zł. Maseczki ochronne kupimy też w popularnych dyskontach, np. w Biedronce dostaniemy je w trzypaku. Za takie opakowanie zapłacimy 14,99 zł. W sieci jest też mnóstwo pomysłów na to, jak można samodzielnie zrobić maseczkę ochronną z produktów, które każdy z nas ma w domu....

Marcelina Zawadzka w masce i skórzanej kurtce
Newsy
W jakich sytuacjach można zdjąć maseczkę w miejscu publicznym? Wtedy na pewno nie dostaniesz mandatu!
Wiemy, kiedy można zdjąć maseczkę i nie zapłacimy mandatu! Kiedy można zdjąć maseczkę na dworze?

Od połowy kwietnia w całej Polsce obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej, jednak są sytuacje, w których możemy zdjąć maseczkę ochronną, nie obawiając się wysokiego mandatu! Zobaczcie, kto nie musi nosić maseczki! To całkiem spora grupa osób… Kiedy można zdjąć maseczkę ochronną w miejscu publicznym? Od 16 kwietnia zgodnie z rozporządzeniem rządu, które ogłosił minister zdrowia, Łukasz Szumowski, w przestrzeni publicznej zasłaniamy usta i noc, aby chronić siebie wzajemnie przed potencjalnym zarażeniem koronawirusem , który najszybciej przenosi się drogą kropelkową. Jednak nawet będąc w miejscu publicznym są sytuacje, kiedy możemy zdjąć maseczkę ochronną lub inną osłonę twarzy. Dotyczy to między innymi rozmowy z osobą niesłyszącą . Kolejny przypadek dotyczy sytuacji, kiedy chcemy się napić w miejscu publicznym , wtedy możemy zdjąć maseczkę w bezpieczny sposób, a potem niezwłocznie ją założyć!  Nie trzeba też nakładać maseczki podczas spaceru w lesie. Nie nosimy jej również na balkonie, tarasie czy we własnym ogródku działkowym (na części wspólnej trzeba  już zakrywać nos i usta).  Kto jest zwolniony z obowiązku noszenia maseczki ochronnej? Z noszenia maseczek ochronnych są zwolnione dzieci do lat 4. i niektórzy dorośli. Zobaczcie, kto nie musi nosić maseczki ochronnej w przestrzeni publicznej bez obawy, że na razi się na wysoki mandat: dzieci do 4. roku życia osoby z chorobami płuc np. chorzy na astmę  rodzina poruszająca się jednym samochodem, jeśli mieszka ze sobą rolnicy wykonujący prace na roli duchowni podczas sprawowania obrzędów religijnych kierowcy zawodowi, w przypadku jeśli od pasażerów oddziela ich inna przesłona Kto może poprosić nas o zdjęcie...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner