Ewa Farna w sukience w grochy

Ewa Farna zamieściła ważny apel dotyczący koronawirusa! Daje do myślenia

Ewa Farna w sukience w grochy

Ewa Farna zabrała głos w sprawie epidemii koronawirusa. Gwiazda stosuje się do zasad kwarantanny społeczeństwa i została w domu. Oczywiście zachęciła do tego też swoich fanów. Jednocześnie wokalistka podkreśliła, że ten trudny czas może nas czegoś nauczyć.

Zobaczcie cały poruszający wpis piosenkarki. 

Zobacz także: Syn Ewy Farnej to wykapana mama? Piosenkarka pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa

Ewa Farna i ważne przesłanie w sprawie koronawirusa

Wiele gwiazd zamieściło ważne apele dotyczące epidemii koronawirusa. Wśród nich jest także Ewa Farna, która swoją postawą daje świetny przykład innym. Piosenkarka zgodnie z zaleceniami spędza ten trudny czas i zachęciła wszystkich, aby wykorzystali okres kwarantanny społeczeństwa w wyjątkowy sposób. 

Może to ma być okazja by znów skierować nas ludzi powrotem DO siebie, do nas samych.

Mamy przestrzeń być w domu z rodziną, zaopiekować się starszymi osobami…. w tym całym pośpiechu zwolnić, i w domu robić rzeczy, na które nigdy nie było czasu.

Możemy uratować zdrowie/ życie swoje i swego sąsiada tym, że będziemy oglądali Netflixa. Albo przeczytamy książkę, która leży przy łóżku juz parę miesięcy. Paradoksalnie cały koronawirus zmusza nas do robienia rzeczy, które mielibyśmy chcieć robić z własnej woli - czytamy we wpisie wokalistki. 

Gwiazda poradziła również swoim fanom, w jaki sposób mogą wykorzystać ten wolny czas. 

Zwolnić. Cieszyć się czasem w domu z najbliższymi.
Być solidarnym, myśleć też o innych…
Zadzwonić do babci jak się jej powodzi i czy czegoś nie potrzebuje.
Zrozumieć, że jesteśmy częścią przyrody i nie powinniśmy ją olewać (ewent. tylko podlewać haha)
Skupić się na sobie, nauczyć się nudzić! 🤩
No i pokory - by docenić to jak dobrze się mamy.

Na koniec piosenkarka przyznała, że zawsze stara się patrzeć na wszystko z pełnym optymizmem!

Jak zawsze, staram się znaleźć coś pozytywnego.
Wierzę w to, że wszystko ma jakieś znaczenie (brzmi to jak cytat z banalnej piosenki, ale I MEAN IT 😁!)
Wykorzystajmy te dobre możliwości, które z sobą to świństwo niesie.
Bo co innego nam pozostaje.

Trudno nie zgodzić się z Ewą! Warto wziąć sobie rady gwiazdy do serca i wykorzystać czas spędzony w domu na czynności, na które zawsze brakuje nam czasu. Zadbajcie w ten sposób o bezpieczeństwo swoje i innych!

Cały wpis piosenkarki przeczytacie poniżej

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇵🇱 #koronawirus (cesky text v predchozim postu!) . . I tak sobie oglądam filmiki, jak nad pustymi włoskimi ulicami zaczynają ożywać balkony. Ludzie śpiewają z okna do okna. Do zwykle zapchanej turystami Wenecji tym razem zawitały delfiny.🐬 Wolontariusze szyją maski do szpitali, bo jest ich deficyt w całym kraju. (przynajmniej w Czechach). Nasza europejska cywilizacja jest synonimem pracy, skupianiem się na wyniki, niepotrzebnych zakupów, bywamy bezwzględni, egoistyczni. Żyjemy w najwygodniejszych czasach a jednak cały czas niezadowoleni. To była chyba kwestia czasu, kiedy coś walnie nas po palcach. Może to ma być okazja by znów skierować nas ludzi powrotem DO siebie, do nas samych.😊 Mamy przestrzeń być w domu z rodziną, zaopiekować się starszymi osobami…. w tym całym pośpiechu zwolnić, i w domu robić rzeczy, na które nigdy nie było czasu.⏱ Możemy uratować zdrowie/ życie swoje i swego sąsiada tym, że będziemy oglądali Netflixa. Albo przeczytamy książkę, która leży przy łóżku juz parę miesięcy.📖 Paradoksalnie cały koronawirus zmusza nas do robienia rzeczy, które mielibyśmy chcieć robić z własnej woli: ❤️Zwolnić. Cieszyć się czasem w domu z najbliższymi. ❤️Być solidarnym, myśleć też o innych… ❤️Zadzwonić do babci jak się jej powodzi i czy czegoś nie potrzebuje. ❤️Zrozumieć, że jesteśmy częścią przyrody i nie powinniśmy ją olewać (ewent. tylko podlewać haha) ❤️Skupić się na sobie, nauczyć się nudzić! 🤩 ❤️No i pokory- by docenić to jak dobrze się mamy. Jak zawsze, staram się znaleźć coś pozytywnego. Wierzę w to, że wszystko ma jakieś znaczenie (brzmi to jak cytat z banalnej piosenki, ale I MEAN IT 😁!) Wykorzystajmy te dobre możliwości, które z sobą to świństwo niesie. Bo co innego nam pozostaje. #zostanwdomu #dbajmyosiebie #koronawirus #niechtojestjuzzanami #badzmyodpowiedzialni

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Wiele gwiazd zachęca swoich fanów do akcji zostań w domu! Wśród nich jest także Julia Wieniawa

 

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48