Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
ONS
Newsy

Ewa Farna wystąpi w "X-Factor"!

Co będzie robiła w show TVN?

Nowa edycja, nowa ekipa, nowa jurorka. Już w marcu rusza II edycja "X-Factor". Zamiast Mai Sablewskiej w jury obok Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila zasiądzie Tatiana Okupnik. Zmiany nastąpią również w składzie pomocników jurorów. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Czesława Mozila w Domu Jurorów wspierać będzie... Ewa Farna.

W ubiegłym roku Czesławowi pomagała Monika Brodka, która namawiała muzyka, żeby pod swoje skrzydła wziął Gienka Loskę. Czesław nie był przekonany, co do jej wyboru. Jednak uległ młodszej koleżance, która udowodniła, że jest niezłym "łowcą talentów". Loska wygrał program i nagrał płytę.

Czy Ewa ma podobnego nosa? O tym przekonamy się już wiosną!

Sancita

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jurorzy Idola
TV-Show
Mamy pierwsze ZDJĘCIE jury z nagrania castingów do "Idola"! Co się zmieniło?
Mamy pierwsze ZDJĘCIE jury z nagrania castingów do "Idola"! Co się zmieniło?

Mamy pierwsze zdjęcie z nagrań do nowego "Idola"! Przypomnijmy, że w jury znaleźli się Ewa Farna, Wojciech Łuszczykiewicz, Elżbieta Zapendowska i Janusz Panasewicz . Reaktywacja jednego z najpopularniejszych, muzycznych talent show wzbudza ogrom kontrowersji. Zdania są podzielone, czy program przyciągnie tak dużą ilość widzów jak przed laty.   Jedną z osób, która nie do końca popiera powrót "Idola", jest Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka jeden z felietonów poświęciła temu właśnie tematowi. Jednak jak widać prace nad programem trwają, a jurorzy z pewnością będą mieli ciężkie zadanie, aby wyłonić prawdziwe perełki.   Ewa Farna ma już doświadczenie w jurorowaniu. Kilka lat temu u boku Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila oceniała uczestników "X Factor". Elżbieta Zapendowska formułę "Idola" zna od podszewki i szlifowała talent nie jednej polskiej gwiazdy. Natomiast Wojciech Łuszczykiewicz i Janusz Panasewicz zadebiutują w roli jurorów.   Na fotce widać, że na planie panuje dobra atmosfera, a jurorzy świetnie się bawią. Zresztą zobaczcie sami!   Zobacz: Kuba Wojewódzki o powrocie "Idola"... Przy okazji wbija szpilę Ewie Farnej!   Ruszyły castingi do Idola   Jury nie będzie miało łatwego wyboru!   Pamiętacie stary skład jurorów "Idola"?   Kiedyś jurorem był także Maciej Maleńczuk! Pamiętacie?

Ewa Farna obgaduje jury X-Factor
Akpa/tvn.pl
Newsy
Farna obgaduje jurorów X-Factor. Jacy są Mozil, Wojewódzki i Okupnik?
Gwiazda skusiła się ocenić kolegów z show

Dołączenie Ewy Farnej do grona jurorów 4. edycji "X-Factor" spowodowało jeszcze większe zainteresowanie programem. Z pierwszych relacji z castingów wynika, że gwiazda sporo namiesza chociażby tylko swoimi odważnymi stylizacjami. Obstawiamy też, że Ewa zaskoczy swoją nieprzewidywalnością . Zobacz: Farna błysnęła dużymi piersiami na castingu W rozmowie z tvn.pl Ewa opowiedziała jak odnajduje się w roli jurora u boku Tatiany Okupnik , Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila . Przed kamerą podsumowała krótko każdego z nich: - Ja mam wielką pokorę do tego, co robi, a robi tyle rzeczy - gra w teatrach, pisze, jest jurorem, ma swój program, gra w radiu. I na tyle on jest znaną osobowością, jest kontrowersyjny, inteligentny i bystry, i kiedy taka osoba powie: "Ewa, byłoby fajnie gdybyś była z nami w X-Factora i siedziała obok mnie" to dla mnie to jest na tyle wielkie wyróżnienie, że miało wpływ na moją decyzję - powiedziała Ewa o Kubie. O Czesławie Mozilu: - Bardzo go cenię. Nie znoszę ściemy. Jest szczery, spontaniczny, jest ja razy dziesięć. Taką strzałą, która leci na raz we wszystkie te kierunki. I o Tatianie Okupnik: - Tatianę dopiero co poznałam. Wydaje się być ciepłą osobą . A wy kogo w nowym składzie jury "X-Factor" lubicie najbardziej? Zobacz: Ekipa z "X-Factor" robi sobie samojebki na Facebooka. Jak wyszły? Stylizacje Ewy Farnej w X-Factor:

Kuba Wojewódzki komentuje wyniki X-Factor
ONS
Newsy
To było do przewidzenia. Wojewódzki złośliwie o zwycięzcy X-Factor
A tak go zachwalał w programie

Kilka dni temu poznaliśmy zwycięzcę czwartej edycji programu "X-Factor" . Z kilku względów była to edycja wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy w jury zasiadły cztery osoby - do znanej już trójki jurorów dołączyła Ewa Farna , a co ważniejsze - pierwszy raz w historii polskiego show wygrał uczestnik pochodzący z innego kraju. Artem Furman był podopiecznym Czesława Mozila , który prowadził grupę wokalistów. Przypomnijmy: Artem Furman wygrał "X-Factor". Co wygrał? Kuba Wojewódzki miał najmniej szczęścia ze wszystkich jurorów - żaden z jego zespołów nie dotarł do finału, w związku z czym, juror pozwalał sobie na złośliwości w kierunku innych uczestników, wytykając im każdy, nawet najmniejszy błąd. I choć do Artema miał przyjazny stosunek, to jednak na łamach "Polityki", gdzie prowadzi swoją rubrykę, zdecydował się w kilku zdaniach podsumować edycję i zwycięstwo pochodzącego z Ukrainy wokalisty.   Do finału dotarł kolejny sezon widowiska o słowiańskiej nazwie „X Factor”. Jak było do przewidzenia, wygrał uliczny grajek i wokalista z Ukrainy Artem Furman. Co prawda, w pierwszym odcinku koncertów finałowych społeczeństwo chciało się go pozbyć, ale jak tylko widzowie dowiedzieli się, że Ukraina to tam, gdzie Majdan i strzelanina, to od razu zaczął lepiej śpiewać - czytamy. Sytuacja o której wspomniał Wojewódzki, była jedną z tych w których wsparł Artema. Kiedy okazało się, że jest on nominowany do opuszczenia programu, Kuba nie krył swojego oburzenia faktem, że Polacy chcą się pozbyć uczestników z innych krajów. Tym bardziej dziwią jego słowa zamieszczone w "Polityce". Nie jest to jednak pierwsza sytuacja w której Wojewódzki krytykuje uczestników show w których sam bierze udział . Oni jednak często odpłacają mu tym samym, tutaj należy wskazać chociażby  Adę Szulc i Ewelinę Lisowską , które nie...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner