W Łodzi trwa koncert "Artyści przeciw nienawiści", który przyciągnął tłum gwiazd. Znani artyści zjednoczyli się z inicjatywy Dody i występując razem na scenie postanowili walczyć z hejtem. Pomysł na koncert powstał tuż po tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce na 27. finale WOŚP w Gdańsku, gdzie został zaatakowany prezydent Paweł Adamowicz.

Reklama

Na scenie w Łodzi pojawiło się już mnóstwo gwiazd, ale bez wątpienia o występie Ewy Farnej będą mówić wszyscy! Ciężarna gwiazda pojawiła się bowiem z mężem i to z nim zaśpiewała. Padły też wyjątkowo wzruszające słowa.

Ewa Farna zaśpiewała z mężem

Ewa Farna od lat walczy z hejtem, więc musiała zjawić się na tym koncercie. Mimo że jest w bardzo zaawansowanej ciąży, postanowiła nie odpuścić wydarzenia, a na scenie zaśpiewała ze swoim mężem, Martinem Chobotem. W pewnym momencie Ewa Farna dotknęła swojego brzuszka i powiedziała:

Z nienawiści nic dobrego nie wynika, z miłości tak

Przypomnijmy, że Ewa Farna ogłosiła ciążę zaledwie kilka dni temu. Artystka nagle i niespodziewanie pokazała wzruszające nagranie wideo z nieopublikowanymi kadrami z zaręczyn i ślubu. Nagle wśród ujęć można było podziwiać Ewę z ogromnym ciążowym brzuszkiem! Potem gwiazda zdradziła, że spodziewa się narodzin syna.

Zobaczcie, jak Ewa pięknie prezentowała się na scenie:

East News
East News

Reklama

Zobacz także: Ewa Farna zdradziła płeć dziecka! I pokazała nowe, piękne zdjęcie

Reklama
Reklama
Reklama