Ewa Farna na planie programu "Idol"
East News

Ewa Farna pokazała spory brzuszek! Poród lada chwila?

Ewa Farna na planie programu "Idol"
East News

Ewa Farna pokazała brzuszek! Na najnowszych fotkach z koncertu możemy podziwiać piękne krągłości wokalistki, która mimo zaawansowanej ciąży, nadal sporo koncertuje! O tym, że zostanie mamą, dowiedzieliśmy się już ponad trzy miesiące temu. Już wtedy gwiazda w specjalnym teledysku zaprezentowała spory brzuszek. Zobaczcie więc najnowsze zdjęcia artystki!

Ewa Farna pokazuje spory brzuszek

Ewa Farna na razie nie myśli o przerwie w pracy. Występuje więc regularnie, teraz głównie w Czechach, gdzie mieszka na stałe. Odnosi też spore sukcesy - film dokumentalny o jej życiu "Skazana na busa" pojawił się na platformie Netflix:

Moj film Ewa Farna 10: Skazana na busa dostepny od dzis tez na @netflixpl 🖤😱🙏🏼!!! A wiec takie co nie co na Dzien dziecka😊. Ja sie jaram jak dzieciak, bo siedze na Netflixie czesto i widziec swoja dwuletnia prace na tej platformie to ogromna radosc. Kto jeszcze nie widzial, zapraszam - napisała kilka dni temu na Instagtamie.

W ciąży czuje się więc świetnie! Spekuluje się, że Ewa Farna zostanie mamą już w lato, bowiem od czerwca do października ma przerwę w występach! Na świecie pojawi się zaś synek wokalistki:

Aby wyprzedzic przynajmniej jedna fale spekulacji... spodziewam sie syna🤰🏻. (oczywiscie o ile nie siedzi tam “cala mama” - babka z jajami😆 i bawi się pepowina)- napisała kilka tygodni temu na Facebooku. 

Czekamy więc z niecierpliwością na rozwiązanie. Jak myślicie, jakie imię dla chłopca wybierze Ewa Farna? 

Aby zobaczyć więcej zdjęć - przesuń w prawo. 

Ewa Farna w białej bluzce

Ewa Farna na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 2014 roku
East News

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08