Miesiąc temu Ewa Farna po raz pierwszy została mamą. Wokalista szczęśliwą nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, przy czym pokazała zdjęcie chłopca i wyjawiła jego imię. Świeżo upieczona mama długo nie kazała czekać fanom na kolejne zdjęcie pociechy. Tym razem do zdjęcia zapozował także mąż Ewy, Martin!

Reklama

Ewa Farna z synkiem

25-latka od dwóch lat jest żoną gitarzysty ze swojego zespołu, Martina Chobota. Para nie afiszuje się ze swoim związkiem. Trudno szukać ich wspólnych zdjęć na okładkach magazynów, a także wywiadów. Pod koniec maja młode małżeństwo po raz pierwszy zostało rodzicami. Ewa urodziła chłopca, który otrzymał na imię Artur.

Pare dni temu stałam sie mama. Poprosze o respektowanie naszej prywatności i spokoju, który teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi. #mama #artur #babyboy - napisała pod pierwszą fotografią Ewa Farna.

Gwiazda w pełni oddaje się macierzyństwu, a w obowiązkach pomaga jej mąż. Kto by pomyślał, że jeden casting do zespołu tak wiele zmieni? :)

10lat my bandmate, najlepszy przyjaciel. Jak ten czas zapiernicza... ????ale coz, jest bosko. Happy anniversary, tato!???????????????? - napisała Ewa.

Internauci zachwycili się zdjęciem trójki.

Piękna Wasza trójka

Kochani to jest cudowne!❤️????

Coś pięknego - pisali fani.

Zobaczcie, jak Ewa i Martin zmienili się w ciągu ostatnich 10 lat.

Zobacz także

Synek Ewy ma na imię Artur

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama