Pod koniec lutego Ewa Farna i jej mąż, Martin Chobot ogłosili, że spodziewają się dziecka. Małżeństwo zrobiło to w piękny sposób, mianowicie opublikowali w sieci wzruszający teledysk "Ta o nás", gdzie ostatnie kadry przedstawiały Ewę w zaawansowanej ciąży! Dziecko pary na świat ma przyjść lada moment, jednak gwiazda nie zrezygnowała jeszcze z koncertowania. Czy Ewa urodzi na scenie? Fani nie mają wątpliwości!

Reklama

Ewa Farna urodzi na wiosnę?

Święta Wielkanocne Ewa Farna wraz z bliskimi spędziła w Austrii. To właśnie stamtąd gwiazda pochwaliła się świątecznym zdjęciem, na którym ciążowego brzuszka nie była w stanie już ukryć.

To jest jedyne możliwe zdjęcie na social media, kiedy masz #badhair i #nomakeupday. A gruba to już "legalnie", więc nikt się nie może czepiać. Ale co tam, piękna pogoda, cudowna Austria, nastrój pozytywny, śmigus dyngus zaliczony, czas z rodzinka spędzony a teraz to juz nawet pozdrowionka dla fanów przekazane z okazji tych ważnych Świat Wielkanocnych - napisała Ewa na Instagramie.

Zobacz także: Ewa Farna jest w ciąży! Zobacz, jak pięknie mówiła o rodzinie w rozmowie z Party.pl!

Fani odpisali Ewie, że wygląda pięknie w ciąży. Część z nich nie kryła zdziwienia, że gwiazda jeszcze koncertuje, a termin porodu zbliża się przecież wielkimi krokami.

Mam nadzieję, że nam w Brnie na scenie nie urodzisz. Już nie mogę się doczekać. Do zobaczenia za 28 dni ! Mamy dla Ciebie spory prezent mamy nadzieję, że się spodoba!

Po takim wypoczynku to chyba będzie ogień! Na scenie w piątek, podziwiam Cie, ja to w ciąży pewnie będę się męczyła samym oddychaniem

Ooo jak miło cię widzieć! Gruba? Raczej nie ale za to jaka piękna - pisali internauci.

Jak wiadomo Ewa i Martin oczekują chłopca. Gwiazdy nie zdradziły jeszcze imienia synka. Czy zrobią to w najbliższym czasie? Mamy nadzieję :)

Ewa Farna ma już bardzo duży brzuszek

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama