Ewa Farna na gali TeleKamery 2013

Szczupła Farna na gali rozdania TeleKamer 2013

Ewa Farna na gali TeleKamery 2013

Tegoroczna gala rozdania TeleKamer 2013 za nami. Organizatorzy po raz kolejny zdecydowali, że wydarzenie nie będzie transmitowane w telewizji, co było spowodowane skandalem o kupowaniu głosów przez TVP. Zadbano jednak, aby zaproszeni goście czuli się jak najlepiej, a miała w tym pomóc obecność gwiazdy wieczoru, którą była Ewa Farna.

Na otwarcie Farna wykonała przebój "Ewakuacja", za który została nagrodzona gromkimi brawami. Na scenie gwiazda wystąpiła także w trakcie przerwy pomiędzy jedną a drugą częścią prezentacji wyników, wykonując cover "Show Must Go On" podobnie jak podczas sylwestrowej nocy wbiła publiczność w fotele. Na pożegnanie piosenkarka zaprezentowała kolejny swój utwór, "Bez łez".

Gwiazda tego wieczoru wybrała dwie stylizację. Mogliśmy ją zobaczyć w długiej czerwonej sukni z H&M Trend, do której dobrała sandałki na koturnie i biżuterię z TopShop'u oraz w białej mini z River Island przełamanej beżowymi koturnami nabijanymi ćwiekami Jeffrey Campbell oraz biżuterią TopShop i Vintage London. Za stylizacje odpowiada Dity Fingers Style.

W którym looku wolicie Ewę? Warto zwrócić uwagę, że gwiazda znów zrzuciła kilka kilogramów. Oceńcie:

Pozostałe gwiazdy na gali:

Więcej na temat Ewa Farna Telekamery
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00