Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości Ewa farna wzięła ślub z Martinem Chobotem! Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Instagram
1/5
Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Instagram

Ewa Farna zdradziła, jaką chce być mamą! Zaledwie kilka tygodni temu piosenkarka zaskoczyła wszystkich pokazując zdjęcie ze swojego ślubu z Martinem Chobotem. Para w tajemnicy, po kilku latach związku, powiedziała sobie TAK. Do tej pory nie wiadomo, gdzie odbył się ślub piosenkarki i kto się na nim pojawił. Teraz gwiazda zdradziła jednak, jaką chce stworzyć rodzinę razem ze swoim mężem. Ewa Farna nie ukrywa, że kiedy zajdzie w ciążę, jej kariera zejdzie na dalszy plan. Jaką mamą chce zostać piosenkarka? Czego chce uniknąć, kiedy urodzi swoje pierwsze dziecko?

Zobaczcie sami, co o macierzyństwie powiedziała Ewa Farna! 

Zobacz także: Ewa Farna pokazała odważne ZDJĘCIE w samej bieliźnie! "Aż miło popatrzeć" komentują fani

2/5
Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Facebook

Ewa Farna nie ukrywa, że chciałaby stworzyć z Martinem Chobotem tradycyjną rodzinę, w której nie zabraknie dzieci. Młoda gwiazda przyznaje również, że nie chce być mamą, która skupia się na swojej karierze, a jej dzieci wychowują nianie. 

Będę chciała poświęcić się dzieciom, nie wracać po miesiącu do pracy, dziecko zostawiając nianiom. Rodzina to priorytet. Jeśli nie da się tego pogodzić ze śpiewaniem, będę musiała wymyślić coś innego - "Super Express" cytuje piosenkarkę. 

Co jeszcze zdradziła gwiazda? 

Zobacz także: Kim jest mąż Ewy Farnej? Poznajcie Martina Chobota! Ile ma lat i co robi w życiu?

3/5
Ewa farna wzięła ślub z Martinem Chobotem!
Instagram

Wyobrażam sobie moment: "Dobra, Farna, teraz czas dla rodziny, rodzę dzieci". Właśnie tak się stanie. Chciałabym mieć z Martinem tradycyjną rodzinę. Kariera i popularność nie są tak ważne. Ważne, żeby ktoś czekał na ciebie w domu, kiedy wracasz z trasy - tabloid cytuje gwiazdę. 

Jesteście zaskoczeni takim podejściem Ewy Farnej do rodziny i macierzyństwa? My jesteśmy pod wrażeniem postawy piosenkarki! 

4/5
Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Instagram

Ewa Farna zaledwie kilka tygodni temu poślubiła swojego partnera, Martina Chobota. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami. 

5/5
Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Instagram

Kto wie, być może już wkrótce usłyszymy radosne informacje o ciąży gwiazdy! 

Więcej na temat Ewa Farna