Party Stories
Ewa Chodakowska w liceum
ONS
Newsy

"Chodakowska była totalnie skoncentrowana na sobie. Wiedziała, że będzie sławna"

Znajomi z przeszłości opowiedzieli o tym jaka była Ewa

Ewa Chodakowska to przykład zawrotnej kariery w bardzo krótkim czasie. W przeciągu kilkunastu miesięcy stała się nie tylko trenerką fitness numer jeden w Polsce, ale też jednym z najgorętszych nazwisk w show-biznesie. Przypomnijmy: Okładka za okładką. Ewa Chodakowska rośnie na wielką gwiazdę

Chodakowska chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem portali społecznościowych, specjalnie też niczego nie ukrywa w licznych wywiadach, których udziela. Dwutygodnik "Show" postanowił jednak przyjrzeć się nieco jej przeszłości, o której nie wiadomo za wiele. Dziennikarze dotarli do znajomych i nauczycieli Chodakowskiej z czasów liceum. Okazuje się, że Ewa już wtedy była niezwykle zdeterminowana i przekonana o tym, że kiedyś stanie się gwiazdą.

Od zawsze wiedziała, że będzie sławna. Była totalnie skoncentrowana na sobie. Ale zawsze w nią wierzyłam - zdradza w rozmowie z "Show" Bożena Myćka, wychowawczyni Chodakowskiej.


Póki co marzenia Ewy się spełniają w ekspresowym tempie. Zaliczacie się do grona fanów Chodakowskiej?

Zobacz: W takim apartamencie mieszka Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska kusi ciałem na wakacjach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ślub Ewy Chodakowskiej
Viva!/Akpa
Newsy
Ewa Chodakowska: Ślub szykujemy już wkrótce
Znamy życiowe plany trenerki wszystkich Polek

Ewa Chodakowska to prawdziwa sensacja polskiego show-biznesu. Ukoronowaniem jej drogi na szczyt jest obszerna sesja okładkowa i wywiad w nowej "Vivie!". Gwiazda opowiedziała w nim m.in. o swoim ukochanym. Przypomnijmy: Ewa Chodakowska opowiedziała o swojej wielkiej miłości Zakochani mieszkają obecnie w Warszawie, choć nie było tak zawsze - początkowo Chodakowska po przyjeździe z Grecji była tutaj sama, ale Lefteris dołączył do niej wkrótce potem, gdy życie zawodowe Ewy rozkwitło w stolicy. Celebrytka przyznaje, że myślą z narzeczonym o ślubie i... dzieciach.   Na ślub szykujemy się już wkrótce. A co do dzieci, to nasz najpiękniejszy plan, ale musimy poczekać jeszcze parę lat - wyznała w wywiadzie dla "Vivy!". Chodakowska przyznała też, że choć rodzina Lefterisa przyjęła ją z otwartymi ramionami to w momencie, gdy postanowiła wyjechać z Grecji, nie do końca przypadło im to do gustu. Na szczęście z czasem zauważyli, że była to dobra decyzja i teraz bardzo jej kibicują:   Rodzice Lefterisa pokochali mnie, nazwali swoją córką. Problem pojawił się dopiero, kiedy postanowiłam wrócić do Polski, zostawiając Lefterisa w Atenach. Usłyszałam wtedy od jego mamy, że kobieta która kocha swojego mężczyznę, nigdy nie wyjeżdża. Moje tłumaczenia na nic się zdały. Tylko czas mógł pokazać, że nasze rozstanie nie wynika z braku miłości, lecz z potrzeby podążania własną drogą - dodaje. Jeśli Ewa Chodakowska zdecyduje się na ślub to jesteśmy pewni, że będzie to kolejna uroczystość, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Myślicie, że już wkrótce zobaczymy ją w sukni ślubnej? Zobacz: Chodakowska tłumaczy się z okładki "Vivy!" Zobacz też zdjęcia ze spotkania i treningu Ewy Chodakowskiej z tysiącami Polek:

Ewa Chodakowska z rózowej bluzce w Pytaniu na sniadanie
Pytanie na śniadanie Extra
TV-Show
TYLKO U NAS! Ewa Chodakowska poprowadzi swój program w TVP! Znamy szczegóły!
Kiedy pierwszy odcinek?

Ewa Chodakowska dostała swój program w telewizyjnej Dwójce! T renerka zadebiutuje w nowej roli już 9. kwietnia! Fanki Ewy będą mogły ją zobaczyć w każdy poniedziałek w programie "Pytanie na Śniadanie-Extra". O czym będzie mówić Ewa? Tematyka jest bliska sercu Chodakowskiej i temu, co potrafi robić najlepiej, czyli motywowaniu widzów do zdrowego trybu życia. Jak udało nam się dowiedzieć, gośćmi Ewy Chodakowskiej będą m.in. rodzice czworga dzieci, którzy przy bardzo napiętym grafiku dnia znajdują czas na ćwiczenia i zdrowe gotowanie.   Zobacz także: Ewa Chodakowska organizuje własne zawody sportowe!   O czym będzie program Ewy Chodakowskiej? Ale Ewa zadba też o wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem. Dla tych widzów przygotowała porady z zakresu dietetyki i mikroodżywiania. Zaprosi też do studia ekspertów, którzy podpowiedzą jak, nie nadwyrężając domowego budżetu, włączyć wartościowe produkty do diety .   A jak w nowej roli czuje się sama Ewa? Dla mnie to fantastyczna przygoda! Zawsze stroniłam od telewizji, rzadko przyjmowałam zaproszenia do studia, bo nie chciałam, by mi coś narzucano, rozliczano z każdego słowa. A teraz? Nie mogłam odmówić z prostego powodu. W Dwójce dostałam możliwość "przedłużenia" moich działań, którę prowadzę w sieci – mówi Party.pl Chodakowska.   Będziecie oglądać? My trzymamy kciuki za udany debiut Ewy!   Ewa Chodakowska poprowadzi "Pytanie na Śniadanie-Extra".   W nowej roli Chodakowska zadebiutuje już 9 kwietnia!  

Ewa Chodakowska i Natalia Siwiec w parku wodnym
Instagram
Newsy
Nowe koleżanki: Chodakowska i Siwiec razem w parku wodnym
Co gwiazdy robiły na Słowacji?

Ewa Chodakowska to tytan pracy - jeździ po Polsce, a kilka tygodni temu dostała swoje pasmo w "Dzień Dobry TVN", gdzie pokazuje milionom Polek, jak dbać o formę i doskonałą figurę. Ostatnio zdradziła metodę na płaski brzuch. Przypomnijmy: Debiut Chodakowskiej w TVN porwał tłumy! Co zaprezentowała? Ostatnio Chodakowska wybrała się na Słowację, gdzie na otwarciu dużego parku wodnego prowadziła grupowy trening z udziałem setek kobiet. Jak widać, sława Ewy wykracza również poza granice Polski! Mistrzyni fitnessu nie była jednak osamotniona - zaproszono również Przemysława Saletę i Natalię Siwiec . Obie panie szybko znalazły wspólny język i oddawały się wspólnym zabawom w basenie w skąpych zestawach bikini, ale zarówno Natalia, jak i Ewa nie mogą narzekać na swoje figury. Może powinny pomyśleć o jakimś wspólnym programie? ;) Zobaczcie zdjęcia, które Siwiec i Chodakowska opublikowały na swoich profilach na portalach społecznościowych. Nowa przyjaźń w show-biznesie? Zobacz też sesję Ewy Chodakowskiej dla marki Adidas:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner