Ewa Chodakowska na premierze Serce nie sługa Ewa Chodakowska na premierze filmu "Serce nie sługa" Ewa Chodakowska na premierze Serce nie sługa Sukienka Balmain cena 9 995 zł Torebka Balmain
Ewa Chodakowska na premierze Serce nie sługa
ONS.pl
1/5
Ewa Chodakowska na premierze Serce nie sługa
ONS.pl

Na premierze filmu "Serce nie sługa" pojawiła się plejada polskich gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć Ewy Chodakowskiej. W końcu gwiazda fitnessu gra w filmie... trenerkę.  

 

Ewa Chodakowska była jedną z gwiazd, które zasługują na największą uwagę. Głównie za sprawą wyróżniającej się stylizacji, której cena może szokować! Trenerka zdecydowała się zaprezentować w sukience mini Balmain w supermodny panterkowy wzór za 9 995 zł. Do tego założyła długie, czarne kozaki na wysokiej szpilce Casadei, których cena to ok. 5 000 zł. Uzupełnieniem zestawu była czarna torebka na łańcuszku Balmain. Jej cena to 5 180 zł. Koszt całej stylizacji to ponad 20 tyś. zł! 

 

Zobacz: Gwiazdy na premierze filmu "Serce nie sługa"! Było naprawdę stylowo

 

Jak oceniacie stylizację Ewy Chodakowskiej? Czerwona panterka to był strzał w dziesiątkę czy wręcz przeciwnie? 

 

2/5
Ewa Chodakowska na premierze filmu "Serce nie sługa"
ONS.pl

 

Na uwagę zasługuje też fryzura Ewy Chodakowskiej. Trenerka zazwyczaj podczas większych wyjść wybiera rozpuszczone włosy. Jej ulubioną fryzurą są miękkie, naturalne fale. Tym razem jednak postawiła na prostotę. Gładko zaczesane włosy, związane w kucyk nie odciągały uwagi od drapieżnej stylizacji z panterką w roli głównej. 

Zobacz pozostałe zdjęcia w galerii i sprawdź, jak wygląda Ewa Chodakowska w seksownym wydaniu na premierze filmu "Serce nie sługa". 

3/5
Ewa Chodakowska na premierze Serce nie sługa
ONS.pl

Ewa Chodakowska pozuje na ściance na premierze filmu "Serce nie sługa" w sukience Balmain za 9 995 zł

4/5
Sukienka Balmain cena 9 995 zł
Mat. promocyjne

Sukienka Balmain cena 9 995 zł

5/5
Torebka Balmain
Mat. promocyjne

Torebka Balmain cena 5180 zł

Więcej na temat Ewa Chodakowska