Ewa Chodakowska w dzieciństwie
ONS

Ewa Chodakowska pokazała rodziców i zdjęcie z dzieciństwa

Ewa Chodakowska w dzieciństwie
ONS

Ewa Chodakowska wzbudza sporo emocji. W ciągu kilku miesięcy osiągnęła olbrzymi sukces, a także ma setki tysięcy fanów wierzących w jej słowa i przekaz. Do dzięki trenerce coraz więcej osób zaczyna interesować się sportem, a przy okazji gubi zbędne kilogramy.

Sportsmenka jest bardzo aktywna na Facebooku. Konto służy do komunikowania się z fanami. Ewa wspiera ludzi, którzy wprowadzili do swojego życia stworzone przez nią plany treningowe. Chodakowska pokazuje również sporo swoich prywatnych zdjęć, głównie z narzeczony. Zobacz: Zakochana Chodakowska z narzeczonym na luksusowych wakacjach

Dziś Ewa pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Trenerka wrzuciła fotkę odnosząc się w ten sposób do złośliwych komentarzy odnośnie jej wyglądu.

- Trening i zdrowe odżywianie, mogą odjąć nam nawet 12 lat Nie wiem jak u Was, ale ja sie czuję na 10 Po przeczytaniu komentarzy (niestety odbiegających mocno od tematu) .. NOS Z WIEKIEM ROSNIE ZWŁASZCZA W MOJEJ RODZINIE .. WAM NIE URÓSŁ PRZEZ OSTATNIE 20 LAT?? [pisownia oryginalna] - skomentowała zdjęcie Chodakowska.


Tym wpisem Ewa pokazała, że ma dystans do siebie i nie przejmuje się opiniami innych. Bardzo się zmieniła od czasów słodkiej małej dziewczynki?

Zobacz: Chodakowska pokazuje coraz więcej ciała [FOTO]

A tak wyglądają rodzice Ewy:


Tak mieszka Ewa Chodakowska:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11