Ewa Chodakowska odpowiada na hejt

Chodakowska znowu odpowiada na krytykę internautów: Nie mam wiele czasu, by zadbać o siebie!

 Ewa Chodakowska odpowiada na hejt

Nie da się ukryć, że  Ewa Chodakowska odniosła ogromny sukces i w Polsce nie ma osoby, która nie wiedziałaby czym się ona zajmuje. Niestety wraz ze wzrostem popularności, rośnie również fala negatywnych komentarzy pod adresem trenerki. Ostatnio jedna z internautek zarzuciła sportsmence powiększenie ust. Zobacz: Fanka zarzuciła Chodakowskiej powiększenie ust. Chodakowska jej odpowiedziała!


Nieustannie też fanki dopytują o zarobki Ewy, które niewątpliwie są wysokie. Programy treningowe cieszą się ogromną popularnością, książki sprzedają się jak świeże bułeczki, a internauci wciąż nie dają Chodakowskiej spokoju i komentują jej pracę w nieprzychylny sposób. Trenerka po raz kolejny postanowiła odpowiedzieć na te komentarze:
 

Ewka!! Ale Ty masz "płacone za trening" .. Ewka!! Przecież trenowanie to Twoja praca ..Ewka!! No ale ty przecież nic innego nie robisz, tylko trenujesz. Trening mojego ciała zajmuje mi tygodniowo MAX 4 godziny ..  Szok?  4 godziny to znikomy procent na przestrzeni tygodnia. Prowadzę program Tv, jestem redaktor naczelna pisma sportowego, prowadzę swoje studio w ktorym trenuje innych, w weekendy jeżdzę po Polsce i troche po świecie z nasza trasą treningowa, gdzie wciaz trenuje innych nie siebie .. Nie mam za wiele czasu na to, zeby o siebie zadbać [pisownia oryginalna] - napisała na Facebooku. 


Opisała także swój ciężki dzień pracy:
 

Wstaje o 8:00 ale wracam do domu o 23:00 po pracy pracuje na dwa etaty i tak‼ mam za to płacone - w domu bym tego nie wysiedziała. Rzecz w tym, ze nikt nie placi mi za to, żebym trenowała swoj tyłek to juz moj wybór ‼ nikt mi nie płaci żebym jadła brokuły zamiast fast foodow .. Zwyczajnie nie jem śmieci - moj wybór .. Wróciłam z Sopotu po intensywnym weekendzie i usiadłam na czterech literach .. Pierwszy raz usiadłam z poczuciem ze mam czas - od 10ciu miesięcy tak nie usiadłam. zamknęłam 5 projektów , zamknęłam sezon 2014/15 i poczułam ze teraz moge mam czas dla siebie .. [pisownia oryginalna].
 

Zatem bierzmy wszyscy przykład!


Zobacz na Polki.pl: Ewa Chodakowska o tym, czym jest odchudzanie i jak je zacząć!

 



Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10