Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Anna Lewandowska
Flesz
Newsy

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska na okładce nowego "Flesza"

Która wygra?

Bohaterkami najnowszego wydania magazynu "Flesz" zostały najpopularniejsze trenerki w Polsce - Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska. Do tej pory bezapelacyjnie królowała Ewa, ale Ania już depcze jej po piętach... Właśnie dostała swój program w telewizji i podpisała kolejny kontrakt reklamowy. Czy Chodakowska powinna martwić się o swoją pozycję?

Przeczytajcie więcej o stylu Anny Lewandowskiej

Co jeszcze w najnowszym "Fleszu"?

To była dla niej idealna rola! I okazja do powrotu do teatru po wielu latach. Ale Doda, odmówiła Rafałowi Józefowiczowi. Dlaczego? Wszystkiego dowiecie się z najnowszego wydania dwutygodnika "Flesz"!

Po porodzie Kasia Zielińska wygląda jeszcze lepiej niż przed ciążą. Jaki jest jej sposób na piękną sylwetkę? Swoją formę zawdzięcza spacerom z małym Heniem.

Życzymy udanej lektury!


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak
Flesz
Newsy
Piękna Edyta Górniak ponownie gwiazdą nowego wydania "Flesza"
Ale ona ma wymagania!

Gwiazdą najnowszego wydania magazynu "Flesz" została ponownie Edyta Górniak. Wszystko przez jej bardzo wysokie wymagania podczas trasy koncertowej. Piosenkarka musi mieć m.in. 7 ochroniarzy i wodę do picia z Tajlandii. Więcej dowiecie się z najnowszego numeru dwutygodnika "Flesz". Przeczytajcie więcej o stylu Edyty Górniak Co jeszcze w najnowszym numerze? Treningi, programy telewizyjne, a teraz nowy magazyn "Be Active. Ewa Chodakowska ciągle zaskakuje swoje fanki. Ale one pytają ją tylko o jedno: "Kiedy będziesz mamą?" Co odpowiedziała? 1 czerwca był świętem nie tylko dla dzieci Małgorzaty Rozenek, ale i dla niej samej . Tego dnia obchodziła swoje 37. urodziny. Jak je spędziła? W eleganckiej restauracji? Luksusowym hotelu? Nic z tych rzeczy! Małgosia ten wyjątkowy dzień spędziła w domu z najbliższymi przyjaciółmi. Więcej szczegółów znajdziecie w nowym "Fleszu". Życzymy udanej lektury!

Ewa Chodakowska
ONS
Newsy
Czy Ewa Chodakowska może mieć kompleksy?! Trenerka bardzo szczerze opowiedziała o tym Karolinie Malinowskiej...
Co powiedziała znana trenerka?

Czy ktoś taki jak Ewa Chodakowska może mieć kompleksy? Znana trenerka może pochwalić się idealnym ciałem. Ewa jest też wzorem dla wielu polskich kobiet. Nie wzbudza jednak zazdrości, a wręcz przeciwnie - motywuje do pracy nad sobą. Chodakowska lansuje zdrowy styl życia i modę na aktywności fizyczną. Czy jednak ona sama ma jakieś zastrzeżenia wobec swojego wyglądu? Zapytała ją o to Karolina Malinowska w wywiadzie dla "Party". Jak ci powiem, że nie, to mnie przestaniesz lubić. Ale nie, nie mam, a przynajmniej tak czuj ę - wyznała bardzo szczerze Ewa Chodakowska. Okazuje się jednak, że powód zadowolenia z siebie trenerki nie znajduje się w jej lustrzanym odbiciu, lecz znacznie głębiej. Pewność siebie Ewa wynika z jej niezwykle ciepłych relacji z rodzinnego domu. Rodzicom zawdzięczam absolutnie wszystko. Gdybym nie oni, nie byłabym takim człowiekiem, jakim jestem. Nie byłabym w stanie osiągnąć tego wszystkiego, co mam. Nie trafiłabym do serc tylu kobiet. To całe ciepło i serdeczność do drugiego człowieka wyniosłam z domu - powiedziała trenerka na łamach magazynu"Party". Co jeszcze Ewa Chodakowska zdradziła Karolinie Malinowskiej? Dowiecie się z lektury najnowszego wydania "Party". Nowy numer już od dziś w sklepach.   Zobacz też: Ewa Chodakowska i mąż, zakochani na ulicach Warszawy! Uwagę zwraca bardzo droga torebka... ZDJĘCIA.   Ewa Chodakowska może pochwalić się doskonałą sylwetką.   Trenerka szczerze przyznała, że nie ma kompleksów.

Flesz okładka z Ewą Chodakowską
Party.pl
Newsy
Ewa Chodakowska na okładce "Flesza" zapowiada, że nie ulegnie presji! Jakiej?
Ewa Chodakowska na okładce "Flesza" zapowiada, że nie ulegnie presji! Jakiej?

  Nie ulegnę presji - zapowiada na okładce najnowszego „Flesza” Ewa Chodakowska. A jak sobie radzi z zawiścią ulubiona trenerka Polek. Co jeszcze chciałaby w nas zmienić? Ewa odpowiada też na pytanie nurtujące fanów - czy naprawdę planuje ciążę! Całość rozmowy w najnowszym wydaniu magazynu „Flesz”. Co jeszcze? Na okładce widzimy też inne znane pary - świątujących pierwsze urodziny córeczki Anię i Roberta Lewandowskich , oraz Sławomira z żoną - dlaczego odkładają decyzję o drugim dziecku? Co jeszcze w najnowszym dwutygodniku "Flesz"? Przekonaj się już w poniedziałek - 14 maja.   Zobacz też:  Ma 8 dzieci, 50 lat i jest superfit! Oto Iwona Materna - bohaterka najnowszej okładki "Be Active"   Okładka najnowszego "Flesza":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner