Ewa Chodakowska nie byla planowanym dzieckiem
ONS

Ewa Chodakowska szczerze o swoich rodzicach: Byłam ich małą wpadką

Ewa Chodakowska nie byla planowanym dzieckiem
ONS

Ewa Chodakowska ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jedna z najpopularniejszych trenerek sportowych wydaje książki, otworzyła własny klub fitness i od niedawna jest redaktor naczelną nowego magazynu "Be Active. Dietetyka & Fitness". Chodakowska już od kilku lat zachęca i motywuje Polki do aktywnego trybu życia. Do grona jej fanek należy wiele gwiazd. Jedną z nich jest Małgorzata Rozenek, która dba o formę pod okiem sportsmenki. Zobacz: Chodakowska pokazała zdjęcia z treningu z Rozenek: Moja Gosia jest perfekcyjna

Trenerka Polek w ostatnim wywiadzie dla magazynu "Viva!" postanowiła opowiedzieć również o swojej rodzinie. Przy okazji Ewa Chodakowska zdradziła, że nie była planowanym dzieckiem.


-Urodziłam się kiedy rodzice już byli na rencie. Byłam ich małą wpadką. Z pewnością niektórzy będą mieć mi za złe, że w ogóle coś takiego powiedziałam. Ale prawda jest taka, że byłam nieplanowanym dzieckiem i późnym. Moja mama miała już 39 lat. W tamtych czasach to był już podeszły wiek jak na rodzenie. Ale moi rodzice jako ludzie głęboko wierzący, zdali się na wolę Boga. Moja rodzina jest bardzo katolicka i konserwatywna- przyznała trenerka.Wszystko wskazuje na to, że Ewa Chodakowska nie boi się poruszać trudnych tematów, nawet jeżeli dotyczą jej rodziny.

Zobacz na Polki.pl: Hit! Jeden dzień z książki Ewy Chodakowskiej
Prawie 300 osób na treningu z Ewą Chodakowską:

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48