Ronaldo i polscy piłkarze Polska - Portugalia na Euro 2016
EastNews

Euro 2016. Portugalia ukarana za mecz z Polską! Ale to nie koniec, Polska też może dostać karę!

Ronaldo i polscy piłkarze Polska - Portugalia na Euro 2016
EastNews

Po meczu Polska - Portugalia w końcu zapadł wyrok! UEFA nałożyła kary finansowe na Portugalski Związek Piłki Nożnej. Chodzi o zachowanie portugalskich kibiców podczas meczu ćwierćfinałowego Euro 2016. To właśnie podczas tego meczu fani piłki nożnej złamali przepisy UEFA - portugalscy kibice wtargnęli dwa razy na boisko oraz odpalili racę.

 

Jaka jest kara za takie wykroczenia podczas meczu? Za odpalenie rac UEFA nałożyła karę grzywny - 2 tys. euro. Za wbiegnięcie kibica na murawę po meczu przyznano tylko ostrzeżenie, natomiast za wtargnięcie na płytę boiska w trakcie regulaminowego czasu gry kara wyniosła już 5 tys. euro! Nie mamy też dobrych wiadomości dla polskich kibiców, ponieważ UEFA rozpatruje również skargi właśnie na nich! Skargi mają zostać rozpatrzone do 21 lipca.

 

Przypomnijmy, podczas ćwierćfinałowego meczu Polska - Portugalia nasza drużyna przegrała w karnych z Portugalią. Jednak to nie wygłupy portugalskich, ani polskich kibiców, wzbudziły najwięcej emocji, a karny strzelany przez Błaszczykowskiego i nieregulaminowe wykroczenie bramkarza.

 

Zobacz też: Reprezentacja Polski już w Warszawie! Co dzieje się na lotnisku? RELACJA!

 

Polska przegrała w meczu z Portugalią. Tym samym odpadliśmy z Euro 2016. Ale i tak kochamy naszą drużynę! Ronaldo, jak widać też :)

Memy po meczu Polska-Portugalia na Euro 2016

 

Kuba Błaszczykowski, mimo że nie strzelił karnego, stał się bohaterem! To dzięki niemu dotarlismy w Euro tak daleko.

Kuba Błaszczykowski po powrocie do Polski

Więcej na temat Euro 2016
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36