Reklama

Groźny wypadek na warszawskiej Pradze! Jak informuje TVN Warszawa, około godz. 17 w niedzielę, osobowe Audi wbiło się w jeden z narożnych budynków przy ul. Ząbkowskiej. Portal warszawawpigulce.pl podaje - powołując się na świadków - że za kierownicą samochodu siedziała Monika G., znana jako Esmeralda. Celebrytka, jedna ze słynnych sióstr G., która zasłynęła z mocno kontrowersyjnych wykonań piosenek w sieci, trafiła do szpitala.

Wypadek opisał w TVN Warszawa Bartosz Andrejuk. Dziennikarz był w tym czasie w okolicy Ząbkowskiej. Ulica ta jest latem na sporym odcinku deptakiem. W niedzielne popołudnie spacerowały po niej tłumy. Auto wyglądające jakby miało taranować bariery musiało nieźle wystraszyć przechodniów.

Wpadli w popłoch - mówi Andrejuk.

Dodaje też, że Audi jechało Ząbkowską od wschodu, najprawdopodobniej dość szybko.

Wyglądało to tak, jakby kierująca nie wiedziała, że ulica jest zamknięta. Na skrzyżowaniu pojawiła się toyota i doszło do zderzenia.

Audi najpierw zderzyło się z toyotą, a potem uderzyło w ścianę budynku. Kobieta za kierownicą prawdopodobnie ratowała się przed uderzeniem w betonowe bariery odgradzające ulicę przekształconą w deptak. Dodatkowo jezdnia była mokra.

Zobacz także

Sprawę wypadku bada policja. Jak pisze portal warszawawpigulce.pl, stan kierującej nie pozwalał na zbadanie jej alkomatem, dlatego pobrano krew na badania. Według tego samego portalu, "od kobiety wyczuwalna była woń alkoholu". Nie ma jednak innego potwierdzenia tej informacji.

Reklama

Portal warszawawpigułce.pl pokazał zdjęcia auta:

Reklama
Reklama
Reklama