Party Stories
Newsy

Roller Coaster, zjeżdżalnie i baseny - Energylandia to raj dla małych i dużych dzieci! Zobacz, jak bawiła się tam ekipa Party.pl!

 

Chcesz poczuć się jak dziecko i spędzić miło wakacyjny weekend? Twoje dziecko marzy o szalonej wycieczce, na której przeżyje mnóstwo przygód i pozna nowych przyjaciół? Mamy dla Ciebie idealne miejsce - to Energylandia w Zatorze. 

 

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze (w połowie drogi między Katowicami a Krakowem) to aż 26 hektarów, na których rozmieszczone jest 70 różnorodnych atrakcji. Wśród nich na pewno należy wymienić potężne, największe w Polsce, a nawet Europie Środkowo-Wschodniej, Roller Coastery. Jest ich aż 11, a wkrótce premierę będzie miał 12. Roller Coaster. To największe w Polsce zagłębie tego typu rozrywek. To jednak nie wszystko. W tym największym parku rozrywki w Polsce czekają na Ciebie pokazy artystyczne, pirotechnicznei audiowizualne, a także niesamowita nowość - strefa ekstremalnych pokazów kaskaderskich. 

Energylandia to cztery strefy dla każdego, czyli: Bajkolandia dla najmłodszych; strefa familijna, gdzie atrakcje dedykowane są całym rodzinom; część ekstremalna dla lubiących wysoką dawkę adrenaliny oraz wodna strefa Water Park, która ze świeżo otwartą częścią Tropical Fun tworzy największy w Polsce otwarty park wodny.

 

Na jeden dzień do Energylandii wybrała się redakcja Party.pl! Jako duże dzieci wybraliśmy te najbardziej ekstremalne atrakcje - Speed Water Coaster czy Tsunami Dropper. Weszliśmy też na Roller-Coaster „Mayan”. To była naprawdę ekstremalna przygoda! :) 

 

Zobaczcie, jak redakcja Party.pl bawiła się w Energylandii!

 

Energylandia to raj dla dzieci i dorosłych!

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner