ONS
Newsy

Emma Bunton będzie miała synka

Pamiętacie tę spicetkę?
Była spicetka Emma Bunton wyjawiła w sobotniej audycji londyńskiej stacji radiowej Heart 106.2, że drugie dziecko, którego spodziewa się ze swoim narzeczonym Jadem Jonesem, to chłopczyk.

35-letnia piosenkarka, która w sierpniu 2007 roku urodziła swojego pierwszego syna Beau Lee Jonesa, jeszcze przed programem zapowiedziała, że ma do wyjawienia "wspaniałą nowinę". Tego samego dnia przyszła mama złożyła na Twitterze kondolencje brytyjskiej prezenterce Amandzie Holden, która straciła dziecko będąc w siódmym miesiącu ciąży.

Monika Mrozowska chce 500 złotych na dziecko
Newsy
Będzie 500 zł na dziecko! Kto według Sejmu je dostanie? Które gwiazdy wezmą pieniądze na swoje dzieci?
Monika Mrozowska ma już plan, na co je wyda

Będzie 500 zł na dziecko! Sejm właśnie uchwalił ustawę "Rodzina 500 +". Monika Mrozowska i Izabela Łukomska-Pyżalska otwarcie przyznają, że wezmą 500 złotych na dziecko, które obiecał rząd! W Sejmie trwają właśnie burzliwe obrady na temat tego projektu. Jeśli przejdzie, chętnych do pobrania pieniędzy nie zabraknie. Mrozowska w  rozmowie z "Super Expressem" aktorka wyjaśniła, że w ten sposób wyrówna się bilans, czyli wyższe ceny żywności czy prądu.I zabela Łukomska-Pyżalska podkreśla z kolei, że weźmie pieniądze, bo nie można dyskryminować nikogo ze względu na dochody.     Posłowie kłócą się o 500 zł na dziecko Sejm zdecydował dziś, że będzie 500 zł miesięcznie na drugie i kolejne dziecko. Pieniądze dostanie każda rodzina, niezależnie od dochodów  - na drugie i kolejne dziecko (do ukończenia przez dzieci 18 lat). Rodziny, których dochód na osobę nie przekracza 800 zł (lub 1200 zł w rodzinach z dziećmi niepełnoprawnymi), otrzymają 500 zł również dla pierwszego dziecka. Przedstawiciele PIS-u z kolei zapewniają, że ich projekt na pewno sprawi, że  w Polsce zacznie się rodzić więcej dzieci. Głosowało 444 posłów. Za projektem było 261 osób,  przeciw 43. Reszta wstrzymała się.   Przeczytaj, jak złożyć wniosek: 500 zł na dziecko – kto je otrzyma? Monika Mrozowska chce 500 złotych na dziecko Projekt "Rodzina 500+"  od jakiegoś czasu wzbudza spore kontrowersje, zwłaszcza, że o pieniądze upomina się również elita, w tym Izabella Łukomska Pyżalska, czyli prezes Warty Poznań, milionerka, która ma szóstkę dzieci: Słychać już głosy, że te 500 złotych powinny dostać rodziny poniżej pewnego pułapu dochodów. Nie zgadzam się do końca z...

Priyanka Chopra wściekła na Meghan Markle
Newsy
Co łączy Meghan Markle i "Świat według Bundych"? Nie uwierzycie...
Co łączy Meghan Markle i "Świat według Bundych"? Nie uwierzycie...

Życie Meghan Markle jest pełne niespodzianek. Okazuje się, że jako dziecko spędzała mnóstwo czasu na planie serialu "Świat według Bundych". Opowiedział o tym Ed O'Neil, którego wszyscy doskonale pamiętają jako Ala Bundy'ego. Zobaczcie, co aktor powiedział na temat księżnej! Co Meghan Markle robiła na planie "Świata według Bundych"? "Świat według Bundych" to popularny w latach 90. serial komediowy. Jego główny aktor, Ed O'Neil, wziął niedawno udział w talk-show Ellen DeGeneres . W trakcie rozmowy z dziennikarką serialowy Al Bundy wspomniał o księżnej Meghan. Okazuje się, że jako dziecko często przychodziła ze swoim ojcem na plan zdjęciowy serialu. W końcu Thomas Markle przez prawie 10 lat pracował z ekipą. Początkowo zajmował się oświetleniem, a ostatecznie został operatorem. Jak wyznał Ed, Meghan po szkole przychodziła na plan i towarzyszyła tacie. Przychodziła na plan w mundurku, prosto z katolickiej szkoły. Miała wtedy jakieś 9 lat – wyznał O’Neill. Meghan Markle nie ukrywała tego faktu i wspomniała o nim podczas jednego z wywiadów. Wszystko wskazuje na to, że jako dziecko miała doskonałe relacje ze swoim ojcem. Aż trudno uwierzyć w ich aktualny konflikt! Meghan Markle jako dziecko dużo przebywała na planach zdjęciowych "Świat według Bundych" był jednym z popularniejszych sitcomów również w Polsce Zobacz także :  Książę Harry i Meghan Markle mają swój własny profil na Instagramie! Jak przekonali królową?

Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
W "M jak miłość" wielka tajemnica Kamila wyjdzie na jaw! Gryc ma córkę, ale wcale nie z byłą żoną! 
W "M jak miłość" wielka tajemnica Kamila wyjdzie na jaw! Gryc ma córkę, ale wcale nie z byłą żoną! 

Już wkrótce poznamy wielką tajemnicę Kamila (Marcin Bosak) z  "M jak miłość"! Okazuje się, że 1532. odcinku serialu Telewizyjnej Dwójki, Magda (Anna Mucha) przez przypadek dowie się, że Gryc ma córkę. Jak informuje "Świat Seriali" właśnie wtedy dojdzie do szczerej rozmowy Magdy z Kamilem, który wyzna, że to wcale nie jego była żona jest matką dziecka!  Magda pozna tajemnicę Kamila Kiedy Kamil po wielu latach wrócił do "M jak miłość" nie zdradzał zbyt wiele szczegółów ze swojego życia. Gryc opowiadał wówczas, że w przeszłości wziął ślub, który niestety zakończył się rozwodem. Co ciekawe, Kamil zapewniał że nie ma dzieci z byłą żoną... Teraz okaże się, że w pewnym sensie mówił prawdę! W 1532 odcinku "M jak miłość" Kamil przyzna bowiem, że rzeczywiście ma dziecko, ale nie z byłą żoną, tylko z jej przyjaciółką! Teraz wszystko wskazuje na to, że kobieta najprawdopodobniej będzie chciała, żeby Gryc zajął się ich dzieckiem. Magda usłyszy jego ostrą rozmowę z tajemniczą kobietą. Znalazłaś sobie faceta i nagle dziecko zaczęło przeszkadzać ci w życiu? Trzymałaś mnie z daleka od córki, widziałem ją ze dwa razy w życiu... A teraz chcesz mnie wpuścić w taki kanał? Nie ma mowy!-Magda usłyszy jak zdenerwowany Kamil mówi podczas rozmowy telefonicznej. Kiedy Magda dowie się o dziecku Kamil nie będzie miał wyjścia i przyzna, że ma dziecko z przyjaciółką byłej żony i to właśnie przez romans kobieta chciała się rozwieść.  Mówiłeś, że nie masz dzieci! Z byłą żoną  nie mam... Z jej przyjaciółką... owszem. Mam pięcioletnią córkę. Przypominamy, że córeczkę Kamila - chociaż wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że to jego dziecko - mogliśmy...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner