Shiseido - makijaż na święta 2014
serwis prasowy Shiseido

Ekspert Shiseido radzi, jak wyglądać bosko w czasie tegorocznych świąt

Shiseido - makijaż na święta 2014
serwis prasowy Shiseido
Według Dicka Page'a, eksperta marki Shiseido Idealny świąteczny makijaż to połączenie dyskretnej elegancji z mocno zaznaczonymi ustami. Kwintesencja klasy z nowoczesnym smaczkiem to według nas doskonałe wyjście. A wam jak się podoba?

Dowiedzcie się więcej o najnowszych makijażach na zimę 2015
 
Shiseido makijaż święta 2014

Sprawdź jak wykonać świąteczny makijaż Shiseido krok po kroku!

  1. Rozpocznij makijaż od nałożenia podkładu Future Solution LX Total Radiance Foundation. Twoja skóra będzie ujednolicona, rozświetlona i z gładkim wykończeniem. Ten podkład rozpromieniuje Twoje prawdziwe piękno.
  2. Użyj 3 odcieni Face Color Enhancing Trio Lychee PK1 aby podkreslić kości policzkowe i stworzyć efekt 3D.
  3. Użyj cieni Shimmering Eye Cream Color Yuba BE217 i rozprowadź je palcem po całych powiekach, następnie na środek powieki nałóż cienie Shimmering Eye Cream Color Pale Shell PK214, i na zakończenie cienie Shimmering Eye Cream Color Nightfall BL722 jak eyeliner, miękko zakończonym pędzelkiem wzdłuż linii rzęs.
  4. Podkreśl brwi za pomocą Eyebrow Styling Compact.  Użyj do tego pędzelka dołączonego do opakowania, aby wypełnić brwi i mieć mocniejsze wykończenie.
  5. Na koniec pomaluj usta pomadką w lakierze Lacquer Rouge Indiscreet (VI324) aby nadać im  intensywnego koloru i głębokiego połysku.

Gotowe!

Więcej na temat trendy w makijazu Shiseido
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04