Dagmara i Edzia z Królowych życia
Instagram

Edzia z "Królowych życia" bierze ślub! Dagmara jest zachwycona jej wybrankiem!

Dagmara i Edzia z Królowych życia
Instagram

Jakiś czas temu sporo mówiło się o kryzysie między Dagmarą a Edzią z "Królowych życia". Edzia zniknęła z życia Dagmary, ale tylko na chwilę, bo obie panie w końcu uznały, że nie są w stanie bez siebie żyć. Pojawiło się za to sporo spekulacji, dotyczących nieobecności Edzi - niektórzy sądzili, że jest w ciąży! To zdają się potwierdzać najnowsze doniesienia z życia prywatnego Edzi, a mianowicie przyjaciółka Dagmary planuje ślub!

Edzia wychodzi za mąż

W najnowszym odcinku "Królowych życia" Edzia wyznała Dagmarze, że wychodzi za mąż. Kaźmierska oczywiście doskonale zna jej wybranka i jest nim zachwycona!

Cieszę się, że jest Adasiem, bo od niej bije teraz radość. Adaśka znam kupę lat. Adaśko jest mechanikiem samochodowym. Fajnie Edzię widzieć, że jest zadowolona. Adaśko jest też w ogóle fajny chłopak, towarzyski. Nie ma, że się nadąsa, że ktoś przyjdzie, że ja sobie o 12 w nocy na przykład przychodzę do nich na herbatę - powiedziała Dagmara.

Niektórzy podejrzewają, że ślub Edzi już się odbył, ponieważ odcinki "Królowych życia" są emitowane z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Być może więc ślub Edzi miał miejsce w Wenecji, a zdjęciem z tego wydarzenia pochwaliła się miesiąc temu Dagmara. Myślicie, że faktycznie wtedy była ceremonia i Edzia spieszyła się ze ślubem ze względu na ciążę? 

 

Dagmara jest zachwycona wybrankiem Edzi

Dagmara z królowych życia
instagram
 

Twoja przyjaciółka bierze ślub i chciałabyś w tym dniu wyglądać wyjątkowo? Kup piękną suknię i wykorzystaj dostępne w Born2be kody rabatowe.

Więcej na temat TTV
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39