Edyta Olszówka

Edyta Olszówka została twarzą polskiej marki kosmetycznej

Edyta Olszówka

Edyta Olszówka jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek – lubiana i doceniana za artystyczne dokonania zarówno w teatrze jak i filmie. To wyjątkowa kobieta, którą cechuje naturalny styl, pozytywne nastawianie do życia oraz bezkompromisowość w podejmowaniu ciekawych wyzwań zawodowych i osobistych.

Więcej o Edycie Olszówce i jej stylu przeczytacie tutaj >>>

Aktorkę wybrano na ambasadorkę ze względu na naturalną, niebanalną urodę, silny charakter, wszechstronność i umiejętność inspirowania swoimi dążeniami. To wyrazista osobowość, która w najlepszy sposób uosabia wizerunek aktywnej, nowoczesnej Polki.

Update:
Ambasadorką polskiej marki kosmetycznej Bielenda została Edyta Olszówka – jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek, lubiana i doceniana za artystyczne dokonania zarówno w teatrze, jak i filmie.

Pielęgnacja skóry i dbanie o jej dobrą kondycję ma dla mnie szczególne znaczenie. Wygląd odzwierciedla moje samopoczucie, szacunek do widzów i pomaga mi podejmować nowe wyzwania aktorskie. Cieszę się, że mogę liczyć na wsparcie tak doświadczonej i lubianej marki kosmetycznej. Wspólnie chcemy inspirować Polki do osiągania kolejnych sukcesów – a w tym tak istotne jest wzmacnianie pewności siebie i kształtowanie pozytywnego myślenia o swoim wyglądzie” – podkreśla nowa ambasadorka marki Bielenda.Więcej na temat kosmetyki Edyta Olszówka
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22