Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Nowe uzależnienie Edyty Olszówki
ONS
Newsy

Olszówka przyznała się do nowego uzależnienia

Bez czego nie może żyć popularna aktorka?

Edyta Olszówka dzięki roli w serialu "Przepis na życie" jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek. Widzowie uwielbiają ją, za jej talent komediowy. Jednak w życiu prywatnym gwiazdy nie jest tak kolorowo, jak u jej serialowej bohaterki, gdyż boryka się z dość poważnym problemem. Zobacz: "Jestem alkoholiczką"

Okazuje się, że napoje procentowe nie są jedynym problemem Olszówki. Na szczęście inny nałóg, do którego przyznała się aktorka nie niesie ze sobą negatywnych skutków. Edyta nie może żyć bez kosmetyków do pielęgnacji ust. Można powiedzieć, że w pewnym sensie ma obsesje na punkcie nawilżania warg.

- Myślę, że jestem uzależniona od balsamu do ust. Wszystkie pomadki witaminowe, kremy do ust, balsamy to wszystko jest zawsze u mnie w torebce - wyznała gwiazda w rozmowie z Pauliną Drażbą dla "Pytania na śniadanie".


Ostatnio aktorka zasiadała w jury jednego z kosmetycznych plebiscytów. Z pewnością na swojej skórze przetestowała wiele balsamów. W sumie dzięki swojemu nowemu uzależnieniu Olszówka ma piękne, zdrowe i całuśne usta, co powinni docenić grający w scenach miłosnych jej partnerzy ;)

Edyta Olszówka i jej modowe masakry:

Edyta Olszówka o samotności
ONS
Newsy
Smutne... Olszówka o samotności: Dla mnie to jest kara za wszystko
Aktorka rozpaczliwie pragnie bliskości

Edyta Olszówka nigdy nie miała szczęścia w miłości, co wielokrotnie podkreślała już w wielu wywiadach. Od momentu rozstania z Piotrem Machalicą aktorka nie była widywana na salonach z żadnym mężczyzną. Związek gwiazdorskiej pary miał swoje wzloty i upadki, jednak ostatecznie nie przetrwał próby czasu. Zobacz: "Jestem alkoholiczką!" Olszówka w rozmowach z dziennikarzami podkreślała również, że przyzwyczaiła się do bycia singielką. Jednak nie chciałaby nigdy wylądować na bezludnej wyspie, gdyż pomimo iż uwielbia przebywać w pustym mieszkaniu i delektować się ciszą i spokojem, to równie mocno pragnie kontaktu z drugą osobą. - Dla mnie to jest chyba kara za wszystko. Ja bardzo potrzebuję ludzi, drugiego człowieka i myślę, że człowiek sam w sobie jest i tak wystarczająco samotny. Więc takie dotarcie do tego drugiego, który też tutaj żyje z nami, to jest chyba coś dla mnie priorytetowego w życiu. Więc dla mnie bezludna wyspa jest przerażająca – powiedziała w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle gwiazda "Przepisu na życie". Aktorka nadal poszukuje miłości i wierzy, że jeszcze znajdzie mężczyznę, z którym będzie mogła zbudować rodzinę i będzie ją wspierał w każdej sytuacji. - Bez ludzi nie potrafiłabym żyć. Ja też myślę, że ja żyję dla ludzi. Dla siebie, ale też dla ludzi. Spotkałam niesłychane osoby i wydaje mi się, że to mnie poruszyło, zbudowało, zainspirowało. Być może niedługo Olszówka, która uwielbia bywać na salonach, pojawi się w towarzystwie jakiegoś przystojniaka? W końcu każdy zasługuje na odrobinę szczęścia. Edyta Olszówka i jej modowe masakry:

Edyta Olszówka na Benefisie Bohdana Łazuki
ONS
Newsy
Tym razem obyło się bez wpadki. Stylowa Olszówka w teatrze
Pasuje jej taki styl?

Edyta Olszówka to jedna z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek. Charyzmatyczna, z głosem który zapada pamięć i niezmiennym od wielu lat wizerunkiem. Dość typowe niestety dla gwiazdy były też modowe wpadki, które zdarzały się jej dość często. Wystarczy przypomnieć sobie niektóre jej stylizacje. Przypomnijmy: Olszówka na wielkiej gali w tandetnej kreacji Wszyscy jednak uczymy się na błędach i Edyta podczas kolejnych wyjść już nieco staranniej dobierała swoje kreacje. Wczoraj w Warszawie odbył się Benefis Bohdana Łazuki, a jednym z gości, którzy przyszli oklaskiwać legendę była właśnie Olszówka. Tym razem postawiła na skromną i prostą sukienkę w pięknym niebieskim kolorze, który świetnie korespondował z jej blond fryzurą. Brak dodatków i nieprzesadny makijaż świetnie współgrał z całością i aktorka może zapisać na swoim koncie udaną stylizacją. Tak Edyta Olszówka prezentowała się na benefisie. Wygląda na 42 lata? Zobacz: Olszówka przyznała się do nowego uzależnienia   Edyta Olszówka i inne gwiazdy na premierze spektaklu "Czechow żartuje":

Kożuchowska dziękuje Olszówce za zastępstwo
ONS
Newsy
To Olszówka wygadała ciążę Kożuchowskiej? Jest komentarz Małgorzaty
Aktorka pierwszy raz skomentowała aferę

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej owiana jest tajemnicą, bowiem aktorka nie komentuje doniesień prasy i nie zabrała jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie. Podobno gwiazda nie była zachwycona faktem, iż informacja ta przedostała się do prasy, a jej rodzina mocno zaniepokoiła się, że ktoś sprzedaje szczegóły do mediów. Przypomnijmy: Rodzina Kożuchowskiej zaniepokojona: "Ktoś sprzedał informacje o ciąży do mediów" Zdaniem tabloidów, za przeciek informacji o ciąży do mediów miała odpowiadać... Edyta Olszówka . To właśnie ona została oddelegowana do zastąpienia Kożuchowskiej podczas amerykańskiej trasy ze sztuką "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Prasa rozpisywała się o tym, iż Małgorzata nie była zachwycona postawą koleżanki i doszło nawet do kłótni oraz wyraźnego ochłodzenia relacji. Gwiazda postanowiła jednak sprostować plotki i udzieliła oficjalnego komentarza w tej sprawie.   Jestem ogromnie wdzięczna Edycie, że podjęła się tak trudnego zadania, jakim było zrobienie w bardzo krótkim czasie zastępstwa za mnie w "Kotce na gorącym blaszanym dachu". Edyta jest wspaniałą aktorką i świetną koleżanką, trzymam mocno za nią kciuki - wyznała w rozmowie z "Show" Kożuchowska. Edyta Olszówka poczuła się niezwykle dotknięta plotkami, co wydaje się oczywiste, bo nie stawiały jej w najlepszym świetle.   Jest mi przykro. Chciałam pomóc kolegom i pomogłam . A Małgosię bardzo cenię. I nie rozumiem, po co ktoś wymyśla takie kłamstwa na nasz temat - komentuje w "Show" Olszówka. Waszym zdaniem informację o ciąży Kożuchowskiej "sprzedał" ktoś z jej najbliższego otoczenia? Zobacz: Młynarska zaskoczyła na wizji Kożuchowską pytaniem o ciążę. Odpowiedziała natychmiast Małgorzata Kożuchowska przed studiem "Dzień Dobry TVN":

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner