Edyta Herbuś na dwóch imprezach jednego dnia
Akpa

Edyta Herbuś na dwóch imprezach jednego wieczoru

Edyta Herbuś na dwóch imprezach jednego dnia
Akpa

Edyta Herbuś to jedna z najbardziej zapracowanych polskich celebrytek. Chętnie pokazuje się na imprezach, zawsze prezentując przy tym nienaganną i przemyślaną stylizację. Edyta nie widzi też problemu w częstotliwości swoich publicznych wyjść. Przypomnijmy: "To są głupoty, nie powinny zaprzątać głowy"

W myśl tej zasady imprezowe zwyczaje Herbuś ostatnimi czasy niewiele się zmieniły. Celebrytka wciąż bryluje na salonach, a wczoraj pojawiła się nawet na dwóch imprezach jednego dnia. Doskonale znająca zasady show-biznesu gwiazda zdawała sobie sprawę, że nie może pokazać się na obu z nich w tej samej kreacji, więc przygotowała dwie - na prezentacji nowej kolekcji Swarovskiego pojawiła się w dziewczęcym zestawie z krótką spódniczką i koszulą, do których dobrała cieliste szpilki.

Na wieczorne wyjście na pokaz "Simple" postawiła już na coś bardziej szykownego - czarną połyskliwą sukienkę tuż za kolano z seksownym prześwitem w okolicach talii i bioder. Musimy przyznać, że w obu przypadkach prezentowała się świetnie!

A wam jak się podoba Edyta w dwóch różnych odsłonach? W której wygląda lepiej?


Zobacz też galerię gwiazd na pokazie marki "Simple" w ATM Studio:

Więcej na temat Edyta Herbuś
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01