Party Stories
Edyta Bartosiewcz Rozbitkowie teledysk
Newsy

Pierwszy po latach NOWY klip Bartosiewicz. Udany? [WIDEO]

Warto było na niego czekać?

Niespełna miesiąc temu Edyta Bartosiewicz wydała swój pierwszy od 10 lat singiel pt. "Rozbitkowie". Piosenka spełniła oczekiwania większości fanów. W minioną niedzielę wokalistka wrzuciła do sieci teledysk do nagrania. Klip przedstawia pracę gwiazdy od kulis. Sama artystka, która niedawno borykała się z depresją, wygląda na nim na szczęśliwą. Przypomnijmy, że we wrześniu ukaże się długo wyczekiwany album gwiazdy "Renovatio".

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Top Chef. Gwiazdy od kuchni
TV-Show
Wiemy ile uczestnicy dostają za odcinek "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"! Ich stawki to... Dużo czy mało?

Już w środę o 20.40 rusza show "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", w którym gwiazdy popiszą się swoimi umiejętnościami kulinarnymi na miarę podniebienia Wojciecha Modesta Amaro. A my dowiedzieliśmy się jakie stawki za odcinek programu są proponowane gwiazdom, które wzięły udział w show. Za jeden odcinek programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" gwiazda dostaje 3 tysiące złotych. Oczywiście większe gwiazdy mogły negocjować większe sumy. Jak myślcie, to dużo czy mało? Przy czym trzeba pamiętać, że praca na planie to nie tylko nagranie odcinka, ale także potem promowanie programu. Poza tym gwiazdy tak jak w zwykłym "Top Chefie" odpadają po różnych konkurencjach z programu. A kto wystąpi w show? Edyta Pazura, Wróżbita Maciej czy Tomasz Oświeciński i Anita Sokołowska. Całą listę gwiazd "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" zobaczcie pod linkiem. W programie gwiazdy będą gotować dla wymagającego jury:  Wojciecha Modesto Amaro, Ewy Wachowicz, Macieja Nowaka i Grzegorza Łopanowskiego i co odcinek ktoś pożegna się z show.   Zobacz także: Znamy wszystkie gwiazdy nowego programu Polsatu "Top Chef Gwiazdy od kuchni". Kogo będzie oceniał szef Amaro?   Top Chef. Gwiazdy od kuchni - wszyscy uczestnicy show. Wiedzieliście, że oni świetnie gotują?   Jury Top Chef. Gwiazdy od kuchni jest takie samo jak zwyczajnego Top Chefa.   Komu będziecie kibicować w "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"? Może Tomaszowi Oświecińskiemu?

Magdalena Różczka na Balu Gwiazd Dobroczynności
ONS
Newsy
Różczka wraca na salony w wielkim stylu w kreacji jak z Oscarów
Magdalena Różczka podczas Balu Gwiazd Dobroczynności

Wczoraj w Warszawie odbył się tradycyjny już Bal Gwiazd Dobroczynności. Inicjatywę od lat wspierają nasze rodzime gwiazdy, a podczas imprezy są przyznawane wyjątkowe wyróżnienia dla najbardziej aktywnych dobroczynnie osób. W tym roku gwiazdy dopisały. Przypomnijmy: Zjawiskowe gwiazdy podczas wielkiego Balu Dobroczynności Wśród gości znalazła się Magdalena Różczka , która ostatni raz publicznie pokazała się w sierpniu na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Śmiało można powiedzieć, że to wielki powrót gwiazdy, bo w białej kreacji marki Paprocki & Brzozowski. Różczka pozowała uśmiechnięta i musimy przyznać, że chyba tak pięknej i eleganckiej jeszcze jej nie widzieliśmy. Oby częściej! Aktorka raczej unika branżowych imprez, ale jak widać, odpowiednia okazja i szczytny cel są w stanie ją odpowiednio zmotywować. Tak Magdalena Różczka prezentowała się na Balu Gwiazd Dobroczynności. Podoba się wam w takim wydaniu? Zobacz: Elegancka Socha zachwyciła na Balu Gwiazd Dobroczynności Gwiazdy na Balu Gwiazd Dobroczynności:

Kinga Rusin
ONS/x-news
TV-Show
Wystartowała trzecia edycja "Agenta-Gwiazdy! Kto odpadł z show jako pierwszy?
Zaskoczenie od pierwszych minut!

Rusza trzecia edycja hitowego show TVN "Agent-Gwiazdy"! W programie, którego gospodynią, podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich edycji, jest Kinga Rusin, zobaczmy: m.in. Ilonę Ostrowską, Tomasza Ciachorowskiego, Julię Wróblewską, Annę Skurę, Karolinę Ferenstein-Kraśko, Peję, Annę Lucińską, Victora Borsuka, Piotra Świerczewskiego czy Macieja Myszkowskiego. Nowe odcinki powstawały w Azji: w Hongkongu i na Bali. Uczestnicy stanęli w obliczu ekstremalnych zdań fizycznych i intelektualnych. Wśród nich jest tytułowy agent, który stara się popsuć szyki bohaterom show. Kto nim jest? Co wydarzyło się w pierwszy odcinku "Agenta-Gwiazdy" ? Kto jako pierwszy pożegnał się z programem?   Zobacz też:  Julia Wróblewska na stałe zniknie z "M jak miłość"?! Wszystko przez udział w "Agencie"...   Pierwszy odcinek "Agenta-Gwiazdy 3". Kto odpadł?   W pierwszy odcinku nowej edycji programu "Agent-Gwiazdy" stanęli przed pierwszymi zadaniami do wykonania. Walczyli nie tylko z wyzwaniami, przez którymi postawi ich Kinga Rusin. Przed nimi również etap zapoznania się z potencjalnymi przeciwnikami, wśród których jest... agent! Kto poradził sobie najlepiej z jego wytypowaniem? A kto... najgorzej?    Pierwszy zadaniem, z którym musieli zmierzyć się bohaterowie programu, był test o agencie. To zaskakujące, bo zwykle taki test uczestnicy muszą rozwiązać dopiero na koniec odcinka. Tym razem musieli zrobić to już na starcie.  Okazuje się, że test najgorzej poszedł Annie Lucińskiej. Gwiazda dostała żółtą kartkę. W drugim zadaniu uczestnicy musieli przejść dookoła wieży o wysokości niemal 300 metrów. Następnie uczestnicy musieli odnaleźć wskazane lokalizacje w Hongkongu.   Po wykonaniu zadania, uczestnicy jeszcze raz usiedli do testu wiedzy o agencie. Z programem "Agent-Gwiazdy" po pierwszym odcinku pożegnał się Victor Borsuk.  ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner