Edward Miszczak wysłał kwiaty Gessler
ONS

Miszczak lubi wulgarną Gessler: Dostałam bukiet kwiatów

Edward Miszczak wysłał kwiaty Gessler
ONS

Magda Gessler to nie tylko najbardziej znana restauratorka w Polsce, ale też bardzo kontrowersyjna gwiazda, która nie boi się mocnych słów i opinii. Czasami ma przez to kłopoty, a wielu widzom nie podoba się jej wulgarne zachowanie.

Ostatnio pojawiły się plotki mówiące o tym, iż szef stacji TVN Edward Miszczak odbył poważną rozmowę z Magdą Gessler, w której zasugerował, że ta powinna złagodzić swój wizerunek. Podobno postawił jej nawet ultimatum - albo zmieni aurę wokół swojej osoby albo jej program "Kuchenne Rewolucje" zostanie zdjęty z ramówki. W odpowiedzi na te doniesienia Gessler opublikowała stosowne oświadczenie na swoim Facebooku, w którym zaprzecza wszystkim pogłoskom.
 

Wczoraj wieczorem rozmawiałam z Edwardem Miszczakiem. Zrobił mi ogromną niespodziankę - wysłał pocztą kwiatową WIELKI bukiet kwiatów wraz z życzeniami urodzinowymi oraz z nadzieją na owocną przyszłą współpracę. Serdecznie dziękuję Dyrektorowi za te życzenia oraz kwiaty. Życzenia te są dla mnie bardzo miłe zobowiązujące i zachęcające do dalszej owocnej współpracy. Ostatnio w prasie ukazały różne kłamliwe publikacje na temat moich rozmów z Dyrektorem związanych z moją pracą w TVN. Rozmowy takie w ogóle nie miały miejsca - napisała Gessler.


Myślicie, że jej wulgarne zachowanie i odzywki podnoszą oglądalność programu czy już się znudziły?Zobacz też zdjęcia Magdy Gessler uczącej dziennikarzy kuchni gruzińskiej:

Więcej na temat Magda Gessler Edward Miszczak
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13