La Prairie
La Prairie

Eco-luxury, czyli sekret młodej skóry od La Prairie

La Prairie
La Prairie
 
Udoskonalona wersja kolekcji Advanced Marine Biology ma za zadanie zatrzymać młodość Twojej skóry tak długo, jak to możliwe. Kolekcja jest dedykowana zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy prowadzą aktywny tryb życia i dbają o swój wygląd oraz poszukują produktów pielęgnacyjnych, które są skuteczne, a zarazem dostępne w przystępnej cenie. 
 
Kolekcja jest przykładem zainicjowanej przez markę kategorii “eco-luxury”, która łączy w sobie innowacyjną technologię z luksusem utożsamianym z marką oraz z głębokim zaangażowaniem w ochronę środowiska. Głównym składnikiem wszystkich produktów z kolekcji są zaawansowane składniki pochodzenia morskiego, uprawiane kontrolowanymi przez naukowców metodami w chronionym środowisku lądowym. Jest to najlepszy sposób, by korzystać z zalet roślin morskich, jednocześnie nie wyczerpując zasobów przyrody.
 
Dopełnieniem tych niezwykle skutecznych formuł jest ekskluzywny Kompleks Komórkowy La Prairie, który pomaga stymulować naturalny proces odnowy komórek, nawilżając i energetyzując skórę składnikami odżywczymi, które pozwalają na jej prawidłowe funkcjonowanie.
 
Kosmetyki dostępne od września 2012.
 
PIANKA OCZYSZCZAJĄCA Advanced Marine Biology
Cena ok. 230 zł / 125ml     
REWITALIZUJĄCA EMULSJA Advanced Marine Biology
Cena ok. 490 zł/50ml
Żel pod oczy advanced Marine Biology
Cena ok. 372 zł /15 ml
KREM NA DZIEŃ SPF 20 Advanced Marine Biology
Cena: 490 zł / 50ml
TONIK Advanced Marine Biology
Cena ok. 364 zł / 150ml

Więcej na temat kosmetyki La Prairie
Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11