Program Dzień Dobry Polsko znika z anteny
Instagram

 

"Dzień dobry Polsko" znika z anteny Telewizji Publicznej! Zaledwie rok temu władze TVP poinformowały o stworzeniu nowego programu śniadaniowego, który miał zastąpić zdjętą kilka lat wcześniej "Kawę czy herbatę". Niestety, już kilka tygodni po debiucie okazało się, że "Dzień dobry Polsko" w porównaniu do "Pytania na Śniadanie" oraz do "Dzień Dobry TVN", ma słabe wyniki oglądalności. Teraz, jak informuje portal wirtualnemedia.pl władze TVP zdecydowały o zakończeniu programu. 

 

Jacek Kurski zdradza dlaczego program znika z anteny

 

Jacek Kurski w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl zdradził, dlaczego Telewizja Publiczna zrezygnowała z emisji  "Dzień dobry Polsko". Prezes TVP przyznaje, że program stał się "ofiarą sukcesu Pytania na Śniadanie".

 

Przekonały mnie argumenty za tym, że TVP1 w paśmie porannym jest „błogosławioną ofiarą” sukcesu „Pytania na śniadanie” w Dwójce, które ostatnio bardzo urosło i nawet w Nielsenie regularnie wygrywa z „Dzień dobry TVN”. Z badań wynika, że między godz. 6.00 a 8.00 w Jedynce nie ma widza, dla którego warto inwestować tak duże pieniądze w realizowany na żywo format codzienny. Wobec czego kładziemy większy nacisk na „PnŚ” jako nasze sztandarowe poranne pasmo lifestylowe- Jacek Kurski zapewnił w rozmowie z portalem. 

 

Według informacji portalu wirtualnemedia.pl ostatni odcinek programu "Dzień dobry Polsko" zniknie z anteny TVP już za dwa tygodnie. Żałujecie?

 

Oglądaliście "Dzień dobry Polsko"?

 

Zobacz także: TAKIEJ WPADKI W DDTVN DAWNO NIE BYŁO. PO PYTANIU OD PIOTRA KRAŚKI NIE WIEDZIANO, CO POWIEDZIEĆ

 

Dzień dobry Polsko znika z anteny TVP.

Dzień dobry Polsko znika z anteny TVP
Instagram

Jacek Kurski przyznaje, że program stał się "ofiarą sukcesu Pytania na Śniadanie".

Jacek Kurski w krawacie