"Top Model"
East News

Dzieci słynnego "Tulipana" w "Top Model"! Kim są Gracja i Jacek Kalibabka?

"Top Model"
East News

Nowa edycja "Top Model" już od pierwszego odcinka wzbudza ogromne emocje wśród fanów programu, a wszystko za sprawą uczestników. Po raz pierwszy do kolejnego etapu przeszła modelka plus size, a także okazało się, że wśród uczestników pojawiło się rodzeństwo z niezwykłą historią. Chodzi o Grację i Jacka, dzieci słynnego oszusta matrymonialnego Jerzego Kalibabki. Jury zachwycone rodzeństwem zaprosiło ich do kolejnego etapu!

Zobaczcie, jak wyglądają dzieci słynnego "Tulipana"?

Dzieci słynnego oszusta matrymonialnego Jerzego Kalibabki zachwyciły jury "Top Model"!

Kiedy w programie pojawiło się rodzeństwo o znanym w całej Polsce nazwisku, jurorzy bez problemu skojarzyli go ze słynnym podrywaczem. Szybko okazało się, że Gracja i Jacek są dziećmi Jerzego Kalibabki, o którego miłosnych podbojach powstał nawet serial. "Tulipan" zasłynął jako uwodziciel, który wykorzystywał kobiety i wyłudzał od nich pieniądze. Spędził 15 lat w więzieniu, a jego postać kojarzy się dosyć jednoznacznie: 

Kalibabka to był taki podrywacz, przestępca - powiedział na wstępie Marcin Tyszka i usłyszał od Gracji: Dla nas był tatą, kochającym ojcem.

Historia życia Gracji i Jacka poruszyła widzów "Top Model". Po pierwszym odcinku Internauci kibicują rodzeństwu i trzymają za nich kciuki, co widać w komentarzach pod ich zdjęciami na Instagramie:

Gracjo! Widziałam Cię w TOP MODEL! Niesssamowite wrażenie! Nie wiem, czy kiedykolwiek widziałam TAKIE rodzeństwo! Jestescie niesamowici! Piękni! Mądrzy! Cudowni.

Gratuluję przejścia do kolejnego etapu 👍trzymam za was kciuki 👍

Na instagramowych profilach rodzeństwa widać, że Gracja zaistniała już w modelingu i chętnie publikuje sesje zdjęciowe ze swoim udziałem. Z kolei Jacek jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego. 

Zobaczcie, jak wyglądają dzieci  Jerzego Kalibabki! Przejdą do dalszych etapów programu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@sagaj ✨ #top #topmodel #topmodelpolska #beachbody

Post udostępniony przez Gracja Kalibabka🌷 (@gracjakalibabka)

 

Jacek Kalibabka studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie

 

Gracja i Jacek Kalibabka w "Top Model"

 

 

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43