Robert Lewandowski cieszy się po zdobytym golu
East News
Newsy

Robert Lewandowski znów rządzi! Strzelił dwa gole swojej dawnej drużynie!

Dobra passa Roberta Lewandowskiego trwa! Podczas niedzielnego meczu Bayern Monachium-Borussia Dortmund zdecydowanie tryumfowała drużyna Polaka. Nasz najlepszy piłkarz strzelił dwa gole!

Najprzystojniejsi ojcowie show-biznesu. Spójrzcie na tatę Julii Wieniawy. Hot!

Robert Lewandowski w dobrej formie

Pierwsza bramka Lewego padła w 46. minucie, kolejna 12 minut później. Na portalach społecznościowych znów zachwyty nad Lewandowskim. W Bundeslidze strzelił już 103 gole, co daje mu 47. miejsce w klasyfikacji strzelców wszechczasów. Co ciekawe przez ostatnie 12 dni strzelił... 12 bramek. Robi wrażenie? Na nas tak!

Mecz Bayern Monachium-Borussia Dortmund zakończył się wynikiem 5:1.

Robert Lewandowski dał z siebie wszystko

Robert Lewandowski bohaterem memów
Newsy
Robert Lewandowski bohaterem kibiców i... memów!
Robert Lewanowski strzelił 4 gole w meczu z Realem Madryt
gazzetta.it
Newsy
Lewandowski bohater! Strzelił 4 gole w jednym meczu!
Jesteśmy dumni!

To był jego wieczór. Robert Lewandowski w półfinale Ligi Mistrzów strzelił Realowi Madryt cztery gole i tym samym zapisał się historii futbolu jako pierwszy piłkarz, który zdobył cztery bramki w jednym meczu na etapie rozgrywek. Dzięki takiemu wynikowi, Borussia Dortmund, w której gra Polak wygrała 4:1 i jest o krok od awansu do finału Champions League. Co ciekawe Borussia z Lewandowskim na czele stawiła czoła drużynie, w składzie której grają prawdziwe gwiazdy: Cristiano Ronaldo, Iker Casillas czy Kaka. Wynik Roberta zapewnił mu aktualnie drugie miejsce na liście zawodników, którzy w tym sezonie strzelili najwięcej goli. Pierwszy z liczbą 12 jest Ronaldo - Polak ma ich na koncie 10. Trzymamy kciuki za każdy kolejny. A tak swoją drogą, to miejmy nadzieję, że koledzy Lewandowskiego z Reprezentacji Polski oglądali ten mecz i czegoś się nauczyli.  (fot. Gala nr 500) Cristiano Ronaldo w Polsce:

Kuba Wojewódzki w okularach
Newsy
Kuba Wojewódzki skomentował wielki sukces Roberta Lewandowskiego. Nie zabrakło złośliwości!

Sukces goni sukces! Robert Lewandowski to bez wątpienia nasza duma narodowa, co udowodnił podczas kilku ostatnich meczów. Wystarczy tylko przypomnieć słynne 5 goli w dziewięć minut strzelonych podczas meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg.  W najnowszym numerze "Polityki" Kuba Wojewódzki skomentował dobrą passę piłkarza: To był historyczny dla niemieckiej piłki nożnej w polskim  wydaniu. Podczas meczu Bayern Monachium z VfL Wolfsburg napastnik Bayernu Robert Lewandowski strzelił pięć goli w 8 minut 59 sekund. Wreszcie nadszedł dzień, kiedy możemy mu wybaczyć te 12 mln euro zarabianych w 12 miesięcy. Sukcesy Roberta Lewandowskiego Sportowiec od kilkunastu dni jest na językach wszystkich mediów, również tych zagranicznych. Nad jego formą zachwycają się zarówno trenerzy, jak i koledzy z drużyny. We wtorek również zrobił ogromne wrażenie na swoich fanach i został najskuteczniejszym Polakiem w historii rozgrywek UEFA. O co chodzi? Lewandowski strzelił trzy bramki w Lidze Mistrzów, co przyczyniło się do tego, że jego zespół wygrał 5:0.    Życzymy dalszych sukcesów!   Kuba Wojewódzki na ramówce TVN Robert Lewandowski na meczu Robert Lewandowski na konferencji Gilette