Madzia i Bartek, finaliści "Big Brothera"
Instagram

Tuż przed wielkim finałem w "Big Brotherze" doszło do prawdziwego dramatu! Internauci są w szoku

Madzia i Bartek, finaliści "Big Brothera"
Instagram

Jeszcze tylko kilka dni i poznamy zwycięzcę najnowszej edycji "Big Brothera". Czy będzie to Magda, Igor, Bartek, a może Radek? Tego dowiemy się w niedzielę wieczorem (16 czerwca). Niestety, tuż przed wielkim finałem okazało się, że w domu Wielkiego Brata doszło do prawdziwego dramatu. Trzy z czterech kur, którymi opiekowali się uczestnicy "Big Brothera", nie żyją! Ostatnie żywe zwierzę zostało zabrane z domu Wielkiego Brata. Internauci są oburzeni!

Co się stało z kurami w domu Wielkiego Brata?

Uczestnicy najnowszej edycji "Big Brothera" opiekowali się kurami od kwietnia. Niestety, tuż przed wielkim finałem programu okazało się, że w ciągu jednej doby zginęły aż trzy z nich! Dwie kury zostały porwane przez lisa, który wtargnął do kurnika, a kolejna, jak sugerują internauci, padła z powodu upałów. Wielki Brat ocenił, że zwierzęta zginęły przez uczestników programu.

Nie zaopiekowaliście się kurami tak, jak należy - mówił Wielki Brat. 

Ostania kura została odebrana uczestnikom "Big Brothera", a w sieci zawrzało. Internauci są oburzeni tym, co wydarzyło się w domu Wielkiego Brata!

- Może dowiemy się, co się stało z kurami?! Nagle 3 dni przed końcem programu zaczęły zdychać, zaczął na nie polować lis??? Czekamy na wyjaśnienia!!!!!
- Wielki Bracie, opowiesz nam jak to było z tymi kurami?
Nie jest Ci wstyd, że nie zapobiegłeś takiej sytuacji?
- Co wyście zrobili z tymi biednymi kurami??? to skandal... - pisali na portalach społecznościowych.

Jeden z internautów zamieścił na Facebooku informację, że sprawa kur została zgłoszona do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. 

Dziękujemy za informację. Skierowaliśmy wniosek na piśmie o wszczęcie postępowania w wskazanej sprawie do Głównego Inspektoratu Weterynarii w związku z podejrzeniem naruszenia określonych przepisów ustawy o ochronie zwierząt, także pod kątem pilnej kontroli dobrostanu ptaków wykorzystywanych do celów rozrywkowych - czytamy w wiadomości opublikowanej w sieci. 

Co sądzicie o tej sytuacji? 

Nie żyją trzy kury z domu Wielkiego Brata

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05