Dorota Szelągowska
x-news

Dorota Szelągowska pokazała swoje mieszkanie! "Spełniam swoje marzenia"

Dorota Szelągowska
x-news

Dorota Szelągowska od wielu lat prowadzi poradnikowe programy, w których pokazuje widzom, jak przeprowadzić remont w swoim domu. Gwiazda TVN przeprowadziła już wiele rewolucji w domach Polaków, a teraz przyszła pora na remont w jej własnym mieszkaniu. Dorota Szelągowska rzadko mówi o swoim życiu prywatnym i równie rzadko pokazuje zdjęcia swojego gniazdka - teraz zrobiła wyjątek i pokazała projekt swojego apartamentu. Jak będzie wyglądało mieszkanie gwiazdy TVN?

Dorota Szelągowska pokazała, jak chce urządzić swoje mieszkanie

Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie projekt swojego mieszkania. Dzięki temu wiemy już, jak wkrótce będą wyglądały wnętrza jej apartamentu. Prowadząca takie programy jak: "Dorota was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Dorota inspiruje" przyznała, że pokazanie w sieci planów własnego mieszkania to dla niej spore wydarzenie. 

To jest dla mnie wielkie wydarzenie, że wam to pokazuje ponieważ zupełnie inaczej się projektuje dla innych i to wszystko jest w telewizji i na moim blogu, a zupełni inaczej jest coś co jest takie prywatne. Chociaż z drugiej strony, tak jak nie lubię mówić o rzeczach prywatnych, to o prywatnym mieszkaniu mogę - powiedziała podczas relacji na InstaStories. 

Dorota Szelągowska zdradziła m.in., że meble w jej kuchni będą w kolorze granatowym, a ściany zostaną pomalowane na różowy kolor. Kuchnia gwiazdy będzie połączona z przestronnym salonem i jadalnią. Dorota Szelągowska nie pokazała jedynie, jak będzie wyglądać pokój jej córeczki.

Pokój mojej córki jest jeszcze tajemnicą. Z Darkiem stolarzem kombinujemy - przyznała w relacji na Instagarmie. 

Zobaczcie sami, jak wygląda projekt mieszkania Doroty Szelągowskiej! Chcielibyście zamieszkać w takim apartamencie? 

Dorota Szelągowska pokazała projekt swojego mieszkania.

Plan mieszkania Doroty Szelągowskiej
Instagram

W kuchni pojawią się granatowe meble i różowe ściany.

Plan mieszkania Doroty Szelągowskiej
Instagram

Podoba się Wam projekt mieszkania Doroty Szelągowskiej?

Plan mieszkania Doroty Szelągowskiej
Instagram

Gwiazda TVN zdradziła, jak urządzi swój apartament.

Dorota Szelągowska
instagram
 

Zobacz także: Szelągowska pierwszy raz szczerze o córce i macierzyństwie! "Jestem w innej sytuacji materialnej niż większość Polek"

Więcej na temat domy gwiazd Dorota Szelągowska
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55