Donald Trump boi się dinozaura
East News

Trump + dinozaur = najbardziej niezręczne spotkanie w historii. Zobaczcie jak prezydent USA boi się dziecka w kostiumie! WIDEO

Donald Trump boi się dinozaura
East News

W tym roku Donald i Melania Trump zorganizowali swoją pierwszą halloweenową imprezę w Białym Domu. Polegała ona na witaniu przybyłych dzieciaków w umiarkowanie strasznych kostiumach oraz rozdawaniu im słodyczy. Bułka z masłem? Dla prezydenta USA niezupełnie!

 

Więcej: „To ja jestem pierwszą damą”, mówi była żona Donalda Trumpa, Ivana. Co na to Melania Trump?

 

Atmosfera na imprezie zrobiła się nagle wyjątkowo niezręczna w momencie kiedy jedno z dzieciaków – przebrane za memogenny, nadmuchiwany kostium tyranozaura – podeszło do państwa Trump.

 

Po rozdaniu słodyczy grupce dzieci, Donald Trump odwrócił się w stronę dinozaura i wydarzyło się to:

 

 

 

Użytkownicy Twittera natychmiast zauważyli dziwne zachowanie prezydenta USA. 

 

 

 

Ale jedna z twitterowiczek chyba rozgryzła prawdziwy powód, dla którego Donald nie przywitał się z dinozaurem. 

 

 

Więcej: Pierwsza Dama Ameryki ma swojego sobowtóra?! Internauci mają dowody, że to nie Melania ostatnio towarzyszyła mężowi

 

Okazuje się, że tego lata przed Białym Domem zorganizowano protest przeciwko cięciom budżetowym wymierzonym w amerykańskie zaplecze socjalne – a wszyscy jego uczestnicy przebrali się w dokładnie ten sam kostium. Lol.

 

 

Na szczęście dinozaur otrzymał słodycze pocieszenia od Melanii, która po pierwsze sprawiała wrażenie niespotykanie rozpromienionej, a po drugie wyglądała super w dwurzędowym trenczu z beżowej wełny. Yay!

 

Więcej: Założyciel „Hustlera’’, Larry Flynt, oferuje 10 mln dolarów za materiały kompromitujące Donalda Trumpa!

 

Więcej na temat Donald Trump Melania Trump
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05