Dominika Tajner Wiśniewska pokazała brata

Dominika Tajner pokazała młodszego brata! Fani: "Przede wszystkim gratulacje..."

Dominika Tajner Wiśniewska pokazała brata

Apoloniusz Tajner po raz trzeci został ojcem. Jego młodsza o 36 lat żona we wrześniu urodziła syna, który otrzymał imiona Leopold Apoloniusz. Dominika Tajner niedawno zdradziła Party.pl, jak czuje się w roli siostry:

Ja siostrą jestem od 36 lat, z tą różnicą, że teraz mam dwóch braci. Młody jest równie uroczy jak ten starszy, chociaż ze starszym póki co łatwiej jest mi się porozumieć - powiedziała Dominika w rozmowie z naszym serwisem. 

Teraz gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z bratem. Pod fotografią posypały się komentarze z gratulacjami! 

Dominika Tajner pozuje z młodszym bratem!

W życiu Dominiki Tajner w ostatnim czasie wiele się zmieniło. Rozwodzi się z mężem, Michałem Wiśniewskim, który prawdopodobnie po raz piąty zostanie ojcem, a miesiąc temu na świat przyszedł jej brat. Jednak gwiazda doskonale sobie radzi i pochwaliła się właśnie na Instagramie zdjęciem z bratem. Z tym, że nie chodzi o małego Leopolda, ale o Tomisława, który jest skoczkiem narciarskim! Zobaczcie ich wspólne zdjęcie...

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji z okazji powitania na świecie nowego członka rodziny Tajnerów:

Przede wszystkim gratulacje drugiego brata 😉

Gratulacje Pani Dominiko

Historia imienia najmłodszego brata Dominiki Tajner

Syn Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec-Tajner otrzymał jedno z imion po dziadku, a drugie po tacie. Chłopiec jest zdrowy, a rodzice bardzo szczęśliwi, bo było to wyczekane dziecko, co zdradziła młoda mama w rozmowie z pomponik.pl:

Tata Apoloniusza, czyli dziadek naszego dziecka, tak miał na imię. Nigdy go nie poznałam, bo zmarł wiele lat temu, ale wiem, że był dobrym człowiekiem. [...] A drugie imię naszego syna to oczywiście po Tacie. Tatę ma najlepszego na świecie - dodała Izabela Podolec-Tajner w rozmowie z pomponik.pl! 

Dominika Tajner z pewnością doskonale odnajdzie się w roli starszej siostry. W końcu ma już doświadczenie!

 

Dominika Tajner na gali Flesz Fashion Night 2019
AKPA

Dominika Tajner z ojcem i jego żoną

Dominika Tajner, Apoloniusz Tajner, Izabela Podolec-Tajner
East News

 

Więcej na temat Dominika Tajner-Wiśniewska
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27