Dominika Kulczyk na okładce Gali
ons
Newsy

Zmiany w życiu Kulczyk. Milionerka na okładce magazynu

Gwiazda promuje swój nowy program

Wszystko wskazuje na to, że ta wiosna będzie należała do Dominiki Kulczyk. Córka jednego z najbogatszych polaków przez wiele lat była w cieniu swojego ojca. Dopiero od niedawna publicznie propaguje to w czym czuje się najlepiej, czyli pomoc biednym. Również coraz częściej możemy ją zobaczyć na różnych imprezach.

Stacja TVN dostrzegła zainteresowania Dominiki i powierzyła jej prowadzenie programu "Efekt Domina", który zadebiutuje wiosną na antenie stacji. Kulczyk będzie w nim propagowała pomoc najbiedniejszym krajom.

Zobacz: Dominika Kulczyk o swojej popularności

Na tym jednak nie kończy się obecność Dominiki w mediach. W kioskach pojawił się właśnie najnowszy numer "Gali" z nową gwiazdą TVN-u na okładce. W rozmowie z magazynem opowiedziała o zmianach, które zaszły w jej życiu, o programie oraz o pomaganiu innym.

Jak Wam się podoba? Jesteśmy narodzinami nowej gwiazdy?

Kulczyk na prezentacji ramówki TVN:
 

Dominika Kulczyk o swojej książce: "Historie tych dzieci otworzą oczy!" WIDEO

Dominika Kulczyk. Dominika Kulczyk kim jest. Dominika Kulczyk TVN
ONS
Newsy
Dominika Kulczyk: Zmiany są dobre. Po rozwodzie zyskałam...
Szczere wyznanie milionerki

Małżeństwo Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego rozpadło się w połowie 2013 roku. Para nie komentowała tego wydarzenia publicznie, pierwsze informacje dotyczące rozstania tej pary dotarły do nas dopiero w grudniu. Decyzję o rozstaniu podjęli wspólnie i wciąż utrzymują przyjacielskie relacje ze względu na dwójkę małych dzieci. Zobacz: Znamy szczegóły rozwodu Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego Po rozstaniu z mężem Dominika skupiła się na pomocy potrzebującym. Wyjechała z misją do Afryki, a obecnie promuje swój nowy program "Efekt Domina", który już w marcu pojawi się na antenie TVN. Milionerka propaguje w nim pomoc najuboższym regionom świata. Kilka dni temu po raz pierwszy od rozstania z mężem pojawiła się na okładce "Gali" i udzieliła obszernego wywiadu na temat nowego programu. W rozmowie został również poruszony temat rozwodu. Zobacz: Dominika Kulczyk na okładce Gali W sprawach osobistych wiele się zmieniło. Wierzę, że zmiany są dobre, że zawsze prowadzą ku lepszemu . Najpierw jesteśmy wystraszeni, bo zmiana to na początku wstrząs, ale potem zawsze prowadzi ku lepszemu. - odpowiedziała na pytanie o zmiany, które zaszły w ostatnim czasie w jej życiu Nowa gwiazda TVN nie żałuje, że nie jest już księżną i że nie będzie już żoną. Decyzję o rozstaniu podjęła świadomie: Dla mnie etykiety nie mają znaczenia. Ważniejsze od tego jest - być sobą. Pozwoliłam sobie na luksus bycia sobą. Zyskałam prawdę a prawda nigdy nie jest egoistyczna . (...) nigdy nie rozstaniemy się ze swoimi wspomnieniami. Nigdy nie rozstaniemy się z tym co przeżyliśmy wspólnie. Z byłym mężem już na zawsze będą łączyć mnie dzieci. Nie jestem żoną, ale jestem mamą. Nasze dzieci miały przyjść na ten świat, miały mieć tę właśnie mamę i tego właśnie ojca. Zawsze z Jasiem tak im mówiliśmy - że one sobie nas wybrały....

Program Dominiki Kulczyk ma słabą oglądalności
ONS
Newsy
Program Kulczyk miał być hitem TVN-u. Milionerka przegrywa z konkurencją
"Efekt Domina" z zaskakująco niską oglądalnością

Jedną z największych niespodzianek wiosennej ramówki TVN była obecność programu Dominiki Kulczyk . Milionerka sama sfinansowała produkcję "Efekt Domina", a widzowie mogą w każdą niedzielę oglądać jej zagraniczne wyprawy humanitarne, podczas których pomaga najbiedniejszym. Przypomnijmy: Dominika Kulczyk chce być popularna. Jest tylko jedno "ale" W sieci pojawiły się już pierwsze zestawienia oglądalności i nie wyglądają one dla Dominiki zbyt pomyślnie. Okazuje się, że "Efekt Domina" gromadzi przed telewizorami średnio 831 tysięcy telewidzów. Nie jest to może wynik katastrofalny, ale program Kulczyk przegrywa w tym czasie walkę o widza ze wszystkimi swoimi konkurentami: TVP1, TVP2 i Polsatem. Stacje te nadają m.in. "Czterech Pancernych i psa" czy "Wojciech Cejrowski - boso przez świat". Oglądacie program Dominiki Kulczyk? Przekonuje was w roli polskiej Angeliny Jolie? Zobacz: Bezcenne miny Kulczyk i Przetakiewicz na ramówce TVN. Posadzili je obok siebie Niedzielne popołudnie Kulczyk z rodziną:

Dominika Kulczyk w czarnej kurtce
Newsy
TYLKO U NAS! Dominika Kulczyk napisała książkę! O czym?
TYLKO U NAS! Dominika Kulczyk napisała książkę! O czym?

Dominika Kulczyk napisała książkę! Czy będą to wspomnienia o jej ojcu? Z pewnością wiele osób chciałoby przeczytać książkę Dominiki o Janie Kulczyku, który zmarł w ubiegłym roku , ale na takie wspomnienia będą musieli jeszcze poczekać, bo na razie Kulczyk skupiła się na zupełnie innej tematyce.    Książka Dominiki Kulczyk "Efekt Domina" Dominika Kulczyk napisała książkę pt. "Efekt Domina", w której znajdziecie osiem wzruszających historii z różnych stron świata, piękne fotografie, informacje i ćwiczenia dla dzieci. To wszystko w albumie Efekt Domina przygotowanym wraz z Kulczyk Foundation. Książka oparta jest na programie "Efekt Domina", który stworzyła i prowadziła  Dominika Kulczyk dla stacji TVN. Książka opowiada o działalności fundacji oraz wolontariuszach docierających do najbiedniejszych zakątków świata po to, by budować lepszą rzeczywistość, by pokazać, że czasem niewiele zmienia tak wiele. Książka "Efekt Domina" jest projektem charytatywnym, a cały zysk ze sprzedaży przeznaczona będzie na Fundację Przyjaciółka. Premiera "Efekt Domina", którą wyda Edipresse Książki już 28 września.    ZOBACZ:  Nowy ranking najbogatszych "Wprost". Sebastian i Dominika Kulczykowie wciąż na szczycie? Sprawdź!   Już we wrześniu ukaże się książka Dominiki Kulczyk.   Znajdziecie w niej osiem niezwykłych historii o dzieciach z różnych stron świata.

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik