Dominika Gwit niedawno zadebiutowała w roli mamy. Wcześniej skrupulatnie przygotowywała się do tego wydarzenia, co szczegółowo relacjonowała w sieci. Dzięki temu fani poznali model wózka jej synka, zobaczyli jego pokoik oraz elementy wyprawki, a nawet zdjęcie z USG 5D. Bardziej doświadczone mamy nie omieszkały przy tych okazjach zasypywać celebrytkę "dobrymi radami". To samo zrobiły już po narodzinach dziecka, a w komentarzach pod najnowszym zdjęciem aktorki zrobiło się naprawdę gorąco. Poszło o... pierwszy spacer Dominiki Gwit z synkiem.

Reklama

Dominika Gwit na pierwszym spacerze z synkiem po porodzie. W komentarzach zawrzało

Dominika Gwit urodziła synka 18 stycznia i niedawno wybrała się na pierwszy spacer z maluszkiem. Aktorka postanowiła pochwalić się tym wyjątkowym dla każdej świeżo upieczonej mamy wydarzeniem. Zdjęcie dokumentujące tę chwilę trafiło na jej social media.

- Pierwszy spacer! Z betoniarą w tle - podpisała fotografię dumna mama.

Instagram/@dominikagwit

Zobacz także: Uśmiechnięta Dominika Gwit informuje: "Dzidziorek też pozdrawia gorąco"

W komentarzach pod nowym postem aktorki pojawiło się mnóstwo komplementów i ciepłych słów od fanów. Nie zabrakło jednak także wpisów od zaniepokojonych mam. Jedna z internautek napisała wprost, że jej zdaniem Dominika Gwit zbyt szybko zdecydowała się zabrać swojego malca na pierwszy spacer, bo powinna odczekać z tym przynajmniej miesiąc od narodzin pociechy.

- Wow! Super pani wygląda! Przepraszam, że coś zasugeruję, ale warto porozmawiać z położną, bo do pierwszego miesiąca to raczej nie jest zalecane wychodzić, zwłaszcza zimą - napisała jedna z internautek

Instagram/@dominikagwit

Zobacz także: Dominika Gwit pochwaliła się wózkiem dla synka. Znamy cenę i markę

Zobacz także

Pod wpisem internautki rozgorzała dyskusja na temat pierwszych spacerów. Wiele fanek stanęło murem za Dominiką Gwit - internautki, w tym wielodzietne mamy, opisywały, kiedy wychodziły na pierwsze spacery i żadna nie zwlekała z tym aż miesiąc.

- Tak, tak, nauki położnych sprzed 50 lat!

- Co za bzdury. Dzieci to nie ładunek niebezpieczny, że trzeba z nimi miesiąc w domu siedzieć

- Co za bzdura ????Mam dwie córki jedna koniec listopada druga koniec grudnia po tygodniu obydwie gotowe na spacer! - odpowiadały internautki.

Dominika Gwit od początku udowadnia, że doskonale przygotowała się do roli mamy i z pewnością wszelkie niejasności jak na przykład to, kiedy można wyjść na pierwszy spacer z dzieckiem, omówiła z położną czy też z mamą.

Reklama

Dominice Gwit i jej synkowi życzymy wszystkiego dobrego i dużo zdrówka!

Instagram @dominikagwit
Instagram @dominikagwit
Reklama
Reklama
Reklama