Dominika Grosicka
Instagram

Dominika Grosicka wychodzi z cienia słynnego męża! Uczy się od Anny Lewandowskiej

Dominika Grosicka
Instagram

 

Dominika Grosicka żyła przez wiele lat w cieniu męża - Kamila, obecnie zawodnika Hull City. Jako przykładna żona piłkarza zajmowała się domem i wychowywaniem syna i córki. Mówiła do niedawna w wywiadach, że żyje dla dzieci i dla Kamila, żeby miał gdzie wrócić i czuł się w domu dobrze.

Jednak rok temu odkryła siłę Instagrama. Jak czytamy w najnowszym numerze magazynu „Flesz" Dominika ma już ponad 100 tysięcy followersów. Instagram stał się dla niej źródłem radości i.... dodatkowego dochodu. Grosicka została ambasadorką jednego z projektów fitness i, tak jak Anna Lewandowska, motywuje inne kobiety do zdrowego trybu życia. Jak widać kolejna polska WAGs uczy się od tej najpopularniejszej obecnie - żony „Lewego".

Wszystkie się znamy, lubimy i wspieramy. Mamy taką niepisaną zasadę, że młodsze dziewczyny radzą się starszych - zdradziła niedawno w jednym z wywiadów Grosicka.

Dominika Grosicka często bierze udział w obozach motywacyjnych Anny Lewandowskiej. Sama już reklamuje też kosmetyki oraz dietetyczne produkty i zaczęła się pojawiać na okładkach kobiecych pism.  W najnowszym numerze magazynu „Flesz" specjalista od marketingu sportowego i Futblogger Rafał Lebiedziński diagnozuje potencjał polskich WAGs.

Wzorem dla nich może być Anna Lewandowska, która ma świetnych doradców. Tajemnicą jej sukcesu jest marketing emocjonalny. Nawiązuje przyjacielskie relacje z fankami, tworzy historie, a później lokuje produkty, które według niej są trendy – mówi Rafał Lebiedziński.

Dominika Grosicka nie jest jedyną, która chce dogonić Lewandowską. O innych ambitnych polskich WAGs czytaj w najnowszym numerze magazynu „Flesz".

 

Zobacz - najpiękniejsza polska WAG? Oto przegląd garderoby Dominiki Grosickiej! 

 

Dominika Grosicka, żona Kamila przyjaźni się z Anną Lewandowską

Peszko, Grosicka, Lewandowska
Instagram

 

Zanim Dominika poślubiła Kamila Grosickiego była modelką. Po latach wróciła do zawodu.

Kamil Grosicki, Dominika Grosicka
Instagram

Więcej na temat Dominika Grosicka
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30